Рослини

Кропива — лікувальні властивості, застосування в народній медицині

Кропива - лікувальні властивості, застосування в народній медицині

Для нас кропива найчастіше є звичайним бур’яном, а для травників — рослиною з цінними властивостями, використовуваними для лікування багатьох хвороб. Кропива зціляє і омолоджує, вона корисна для здоров’я і краси.

Кардамон — корисні лікувальні властивості, застосування в медицині

Кардамон - корисні лікувальні властивості, застосування в медицині

Кардамон родом з Південної Індії і Шри-Ланки, де він росте удосталь в лісах на висоті 800-1500 метрів над рівнем моря. Кардамон також широко культивується в Індії, Південній Азії, Індонезії і Гватемалі. Рослині потрібно тінисте і вологе місце, але добре дренований…
Читати далі

Лікувальні властивості ягід калини, протипоказання, застосування

Лікувальні властивості ягід калини, протипоказання, застосування

Хто не знає цю красиву червону ягоду серцеподібної форми? До речі, на Україні її здавна прийнято називати «українським серцем». До настання перших заморозків калина має кислий, навіть гіркуватий смак, а після них стає приємно солодкою.

Трава звіробій звичайний — лікувальні властивості, протипоказання

Трава звіробій звичайний - лікувальні властивості, протипоказання

У світі лікарських трав, звіробій продірявлений займає одну з лідируючих позицій, завдяки масі корисних властивостей, а в народній медицині він цінується, як одне з найсильніших лікарських засобів, що допомагає при захворюваннях шлунково-кишкового тракту, нервової системи, головного болю, проблемах з легенями.

Зірочник — корисні властивості, застосування в лікуванні

Зірочник - корисні властивості, застосування в лікуванні

Часто, проходячи біля залізниць, або просто на узбіччях автострад, ми помічаємо маленьку рослину з непримітними, на перший погляд, квітками. Але це тільки на перший погляд. Зірочник має слабкі тонкі стебла, вони дуже ламкі і лежать, частково піднімаючись над поверхнею землі.