Алоє столітник лікувальні властивості

Алоє столітник лікувальні властивості

По всьому світу росте більше 350 різновиди алоє, досить часто енциклопедія лікарських трав публікує опис алоє окремим томом або вірніше томами, інакше неможливо охопити всю неймовірну велику кількість інформації по цій рослині. Корисні властивості алоє широко використовуються офіційною та народною медициною, а різновиди алоє досить часто зустрічаються на підвіконнях квартир по всій країні. Алоє рослина популярна, як правило вирощується вдома з далеким і досить невиразним прицілом саме на лікувальні цілі.


Багато ще від бабусі чули, що це лікарська рослина, іноді разом з алоє отримали і «сімейний» рецепт від усіх хвороб. Біда просто з цими «сімейними рецептами», коли люди роками вирощують алоє корисні властивості якого толком не уявляють, протипоказання алоє не знають, і починають свій гарячковий оповідь про те, що називають алоє столітник, тому, що 100 років жити не хворіючи дає .. . Розповідаєш їм про протипоказання алоє, що корисні властивості алоє застосовуються з великою обережністю, адже застосування алоє вимагає найсуворішого дотримання правил прийому, але як горохом об стіну, бабусині рецепти і дідусь дожив до 98 років …

Протипоказання алоє

При внутрішньом’язовому або внутрішньому застосуванні протипоказання алоє досить численні, застосування алоє вимагає особливої обережності. Тим хто проводить самостійне лікування ще раз хочу нагадати, що склад і властивості алоє повністю ще не вивчені, не кажучи вже про різновиди алоє.
Небажаний внутрішній прийом препаратів алоє людям після сорока років і дітям. Алоє може завдати шкоди ослабленій імунній системі своїми потужними біологічно активними компонентами, цей аспект алоє ще повністю не досліджений, краще не ризикувати здоров’ям віддавши перевагу традиційним лікам. Препарати алоє містять жиророзчинні вітаміни А, Е, О, К яким властиво в організмі накопичуватися, що при передозуванні може привести організм до гіпервітамінозу. Надлишок вітамінів групи В, і вітамінів Р, С, РР в препаратах алоє може викликати алергічну реакцію, дисфункції нирок, порушення метаболізму, подразнення слизової шлунка.

Протипоказання алоє

Протипоказання алоє при внутрішньому застосуванні: це вагітність, захворювання з нез’ясованим діагнозом, періоди загострення будь-якого захворювання, серцево-судинні захворювання, запальні захворювання органів черевної порожнини і шлунково-кишкового тракту, захворювання нирок і печінки, холецистит, цистит, захворювання жовчного міхура, запальні захворювання органів малого таза, запалення сечового міхура, простатит, геморой, менструації, маткові кровотечі, туберкульоз з кровохарканням, під час внутрішніх кровотеч, алергічна реакція на алоє, виснаження організму і загальний поганий стан після важкого захворювання або поєднання декількох захворювань.

Спірне питання онкології. Одні фітотерапевти рекомендують прийом препаратів алоє при раку прямої кишки, матки, молочної залози, шлунка та інших органів. Інші, враховуючи протипоказання алоє перераховані вище — категорично проти. Сік алоє сильний біостимулятор, не виключено, що може спровокувати спонтанне прискорення зростання пухлинних клітин, слід вживати тільки після узгодження з лікарем.

Препарати алоє мають великий спектр показань до застосування і протипоказань, але багато людей обожнюють «екзотичні» рецепти, не замислюючись про можливі наслідки. Заборонено використовувати нерозведений сік алоє для лікування очей, але ллють і потрапляють до лікарні. Безліч випадків застосування препаратів алоє як проносний у хворих з виразкою шлунка, незважаючи на всі протипоказання алоє при запальних захворюваннях органів черевної порожнини. На опіки ранніх стадій ллють сік алоє, що робить важчою опікову рану. Читайте уважно рецепти і протипоказання!

Застосування алоє

 

Застосування алоєДопускається приймати всередину або використовувати для лікування очей, тільки сік алоє розведений кип’яченою водою, пропорція не більше 1:1. Щоб уникнути подразнення слизової препарати алоє запивайте водою, або приймайте під час їжі. Уникайте безладного прийому алоє, зберігайте препарати алоє в місцях недоступних дітям.

У рецептах народної медицини корисні властивості алоє популярні, але тільки при грамотному застосуванні потрібної різновиди алоє буде користь, інакше застосування алоє елементарно зашкодить. Фото алоє доступні тисячами в інтернеті, і не складно подивитися який-такий бабусин алоє столітник росте на підвіконні. Алоє деревоподібне ніколи не використовується для внутрішнього застосування, сік алоє деревовидного використовують тільки зовнішньо, при лікуванні алергічної висипки, опіків, для прискорення загоєння ран.

Для внутрішнього застосування можна купити сік алоє в аптеці. Застосування алоє залежить від рецепту. Якщо потрібен сік алоє — лист промивається холодною водою, видаляються колючки, лист нарізається шматочками і сік видавлюється через марлю. Якщо потрібна м’якоть листка алоє — зрізається ножем шкірка разом з шипами. Коли потрібні м’якоть і сік алоє — листя просто перекручуються через м’ясорубку.

Застосування алоє вимагає суворого дотримання зазначеної в рецепті дозування, перевищувати її заборонено. Навіть якщо Ви забули вранці прийняти препарат, і тому вирішили прийняти в обід подвійну дозу, що не порушить денної норми, категорично заборонено це робити.

Лікувальні властивості алоє

Збирають листя алоє в будь-який час року, зриваючи біля основи, мінімум 3-х річного куща, м’ясисті середні або нижні зрілі листя, довжина яких вже досягла 15 сантиметрів а кінчик листка почав підсихати, в таких листах сік алоє максимально корисний. Зірвані листя алоє зберігають на відкритому повітрі не більше 4 годин, зберігайте їх у холодильнику упакувавши в целофан. Сік алоє лікувальні властивості почне втрачати через 2 години, краще зірвати листя алоє або видавити з них сік відразу перед вживанням.

Якщо немає бажання кожного разу видавлювати свіжий сік алоє змішайте його в пропорції 8:2 з медичним спиртом, на 80 мл соку додайте 20 мл спирту, його можна зберігати при температурі не більше 15°С, саме такий «Сік алоє» продається у всіх аптеках.

Академік Філатов, роботи якого внесли неоціненний внесок у визнання офіційною медициною алоє, стверджує що в темному приміщенні при температурі повітря +5°С протягом 12 діб зберігання листя алоє синтезують додаткові біогенні стимулятори, що підвищує лікувальні властивості алоє і його біологічну активність.

Рецепти використання алоє

Корисні властивості алоє застосовуються в безлічі народних рецептів, ось кілька цілком нешкідливих рецептів застосування алоє, які знадобляться в домашній аптечці.

Рецепти використання алоє

При порізах і саднах змастіть постраждале місце соком алоє. Можна розрізати шматочок аркуша вздовж і прибинтувати до ранки, біль швидко вщухне і поріз заживе швидше.

Замучили мозолі? Розпарьте ноги і прибентуйте м’якоттю до області мозолі розрізаний лист алоє, замінюйте на свіже кожні 5-8 годин. Через 3 доби попарте ноги і видаліть розм’якшену мозоль.

Засіб від випадіння волосся — протягом 4 місяців 2 рази на тиждень робиться маска для волосся з будь-якого різновиду алоє. Змішайте по 1 ст.ложці меду і соку алоє, додайте 1ч.ложку соку часнику і вбийте яєчний жовток. Нанесіть маску біля коренів волосся, закрийте плівкою і зробіть з рушника утеплюючий ковпак. Через 30 хвилин промийте волосся проточною водою і обполосніть теплим відваром ромашки, кропиви, хвоща польового.

Проти нежиті візьміть 2 частини морквяного соку і 1 частина соку алоє, перемішайте і перелийте в пляшечку. Закопуйте в ніс кожні 5:00 по 4 краплі протягом доби.

Сік алоє для жирної шкіри незамінний, усуває запалення і активізує регенерацію клітин, протирайте 2 рази на місяць листом алоє обличчя на ніч. Шкіра довго буде красивою.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

Top