Анемія — лікування народними засобами в домашніх умовах

Анемія — це захворювання крові, яке характеризується низьким вмістом гемоглобіну. Лікування цього захворювання у домашніх умовах не раз доводило свою ефективність, якщо правильно підійти до вибору засобів. Анемія може підрозділятися на декілька основних видів, які відрізняються між собою симптомами і причинами появи хвороби.

  • Залізодефіцитна анемія може виникнути при нестачі заліза в організмі. Це тимчасове явище, найчастіше така анемія з’являється при менструації або вагітності у жінок.
  • Лікарська анемія виникає через дію певних лікарських препаратів на організм людини.
  • Апластична анемія може виникнути через випромінювання або високої долі радіації, отриманої організмом.
  • Серповидна анемія передається виключно у спадок від родича до родича, нею не можна захворіти, якщо серед рідні немає тих, що страждають цією недугою.

Причини виникнення анемії можуть бути найрізноманітнішими.
Найчастіше справа в спадковості або нестачі в організмі певних елементів. Якщо в першому випадку вилікувати анемію досить важко, то при нестачі яких-небудь елементів це зробити набагато простіше. Перш, ніж ми розповімо, як правильно лікувати анемію народними засобами в домашніх умовах, ми пропонуємо вам ознайомитися з симптомами, які допоможуть вам швидше розпізнати хворобу і звернутися до лікаря.

Симптоми анемії

До симптомів анемії можна віднести надмірну блідість шкіри, яка іноді віддає жовтуватим відтінком, часті запаморочення, потемніння в очах, шум у вухах, слабкість, сонливість, задишка і іноді прискорений сердечний ритм. Іноді трапляється, що хворий анемією непритомніє.
Крім усього іншого, у хворих спостерігається дивність в поведінці. Вони можуть повідомляти про те, що їм хочеться їсти крейду, або їм починають подобатися відверто неприємні запахи. Слід також враховувати той факт, що під час вагітності симптоми анемії значно посилюються.

Анемія - лікування народними засобами в домашніх умовах

Лікування народними засобами

Лікувати анемію можна не лише медикаментозними препаратами, які шкодять організму, але ще і народними засобами. Крім того, таке лікування може бути не лише корисним, але ще і смачним! Ми пропонуємо вам узяти на замітку декілька рецептів, які допоможуть вам вилікувати анемію в домашніх умовах.

  • Свіжо-вичавлений сік допоможе збагатити кров і усунути проблеми з анемією. А приготувати його треба таким чином: візьміть сік граната 200 мілілітрів і по 100 мілілітрів яблучного та морквяного. Усе це перемішайте, підігрійте на водяній лазні і додайте 50-60 грамів свіжого бджолиного меду. Перемішайте, коли мед розтане, можете приймати такий смачний народний засіб від анемії не менш ніж три раз на день, по пів склянки за один прийом.
    Не рекомендується людям, що страждають цукровим діабетом.
  • Часник — просто криниця вітамінів! Допоможе він і від анемії позбавитися. А поступити треба таким чином: візьміть 300 грамів чищених зубчиків і залийте їх високопроцентним спиртом.
    Залиште настоюватися в темному місці впродовж трьох тижнів, після чого можете приймати такий народний засіб від анемії по три рази на день, у кількості однієї чайної ложки після їди.

Перед застосуванням рекомендованих засобів переконайтеся, що у вас немає алергії на інгредієнти. В даному випадку народні засоби допоможуть вам вилікувати анемію у дорослих і дітей в домашніх умовах. Не забувайте проконсультуватися з лікарем, перед початком застосування народних засобів.

Анемія - лікування народними засобами в домашніх умовах

 
 
Top