Апілак для лактації

Немає суперечки важливості грудного вигодовування для розвитку і здоров’я малюка. Це найважливіший період в житті новонародженого та мами. Як би не стверджували виробники дитячого харчування про користь своєї продукції, краще та корисно ніж грудне вигодовування, природа ще нічого не придумала. Тому надзвичайно важливо зберегти грудне молоко і як можна довше годувати дитину.

Апілак для лактації

Не всі молоді мами можуть похвалитися достатньою кількістю молока і його поживною цінністю. На щастя, природа дала багато засобів для поліпшення лактації. Одне з таких засобів — маткове молочко, яке міститься в натуральному препараті Апілак. Про нього сьогодні і піде мова, як і коли його приймати, в яких кількостях, і як він допомагає поліпшити лактацію.

Сьогодні відсутність грудного молока стала звичною справою. Ситуація, коли дитині бракує грудного молока, стала сприйматися як норма і існує багато виправдань в цьому: відсутність нормального харчування, неякісні продукти, екологія та багато що інше. Але ще зовсім нещодавно у наших бабусь взагалі не виникало такої проблеми або практично не було.

Давайте розглянемо, які чинники можуть впливати на відсутність або нестачу молока у годуючої жінки. Тут, безумовно може бути цілий ряд проблем, що впливають на продуктивність молока. Це може бути відсутність нормального сну, якщо дитина неспокійна, внаслідок чого в організмі жінки не виробляється гормон окситоцин, що відповідає за продуктивність молока.
Післяпологова депресія, також може впливати на продуктивність молока.

Лікарі акушери радять, для підвищення лактації частіше прикладати дитину до грудей. Це вірна рекомендація і не дарма, зараз у багатьох пологових будинках дітей прикладають до грудей відразу після народження. Смоктання грудей стимулює вироблення гормону пролактину, другого важливого гормону, що відповідає за лактацію. Коли дитина смокче груди, в мозок поступає сигнал про вироблення пролактину. Особливо важливо прикладати дитину до грудей в нічні та передранкові години, оскільки максимальне виробництво цього гормону відбувається саме з 3 до 7 години ранку.

Але разом з достатньою кількістю молока дуже важливо, щоб воно добре проходило по молочних залозах. Поліпшити відтік молока допоможе гарячий чай, душ, спеціальний масаж спини та шиї, покращуючи кровообіг та лімфотік.

Харчування мами в цей період і її режим дня також відіграє величезну роль в хорошій лактації. Харчування має бути збалансованим, сон достатнім. Тому, якщо не вдалося виспатися вночі, мама повинна обов’язково відпочити вдень, доки дитина спить.
Загальний рівень здоров’я та імунітет годуючої мами, також не можна не враховувати. Пологи — велике навантаження на організм жінки, особливо, якщо був кесаревій розтин. Мамі обов’язково потрібно допомогти в цей період та дати час відновитися її організму.

Склад і корисні властивості Апілаку при грудному вигодовуванні.

Апілак для лактації

Під час годування грудьми повинні прийматися тільки натуральні і безпечні для малюка засоби. На щастя, природа потурбувалася про це. Є цілий ряд рослин та інших засобів, які допоможуть молодій мамі швидше відновитися після пологів та поліпшити лактацію. Один з таких природних адоптогенів — бджолине маткове молочко і препарат на його основі Апілак Гриндекс. Ця дивовижна речовина по своєму складу або зовнішньому вигляду нагадує жіноче молозиво.

Маткове молочко — це секрет робочих бджіл, який вони відкладають для виведення і годування личинок матки, одного з найважливіших членів бджолиної сім’ї.

Практично всі мікро і макроелементи, серед яких особливо потрібно виділити: калій, кальцій, натрій, фосфор, марганець, цинк, сірку, залізо, мідь, магній та багато інших.
Ряд біологічно активних речовин, що благодійно впливають на увесь організм.
Маткове молочко має одночасно свою дію на увесь організм:

 • Тонізує, м’яко збуджуючи нервові закінчення;
 • Усуває постійну сонливість і покращує настрій;
 • Знімає спазми судин;
 • Покращує кровообіг в судинах;
 • Покращує апетит;
 • Підвищує витривалість організму;
 • Активує імунітет;
 • Поповнює організм вітамінами, мінералами та іншими поживними елементами.
 • Воно має протизапальні, противірусні, проти бактерицидні властивості і захищає організм від вірусів і бактерій.
 • Його рекомендують вживати:
 • При зайнятті спортом;
 • При збоях в ендокринній системі;
 • При нервових розладах;
 • Захворюваннях серця і судин;
 • При гінекологічних хворобах.
 • Рекомендований прийом Апілаку і для профілактичних цілей.

Як приймати Апілак для лактації?

Прийом Апілаку Гриндекс для поліпшення лактації не єдиний показник. Його можна вживати у відновлювальний період після перенесених захворювань. Він покращує обмін речовин та підвищує тонус організму, прискорює регенерацію клітин шкіри і тканин, покращує імунітет і діє як натуральний антисептик.

Можна приймати цей засіб і під час вагітності.
Для лактації Апілак найбільш частіше використовують у формі пігулок. Хоча випускається він у вигляді свічок, мазі або крему. Є у вигляді офтальмологічної плівки для очей.

У самій інструкції до препарату, яка вкладається в кожну упаковку детально розписаний курс та порядок прийому. Хоча цей препарат і відпускається без рецепту (він ліками не вважається, це біодобавка), консультація лікаря буду не зайвою.

Апілак для лактації

Приймають Апілак таким чином:

 • Пігулку препарату кладуть під язик і залишають там до повного розчинення;
 • Приймають тільки після їжі (щоб не зіпсувати апетит);
 • Приймають за один прийом тільки 1 пігулку.

Як правило, курс прийому тривати від півтора до двох тижнів. Після консультації з лікарем може бути призначений повторний курс. Окрім поліпшення продуктивності грудного молока, Апілак допомагає жінці швидше і легше здолати післяпологовий період, усуває наслідки безсонних ночей, покращує настрій. До того, він захищає молоду маму від інфекцій та бактерій, підвищуючи її імунітет, ослаблений пологами.

Оскільки препарат має спазмолітині властивості, покращується кровообіг, молоко краще проходить по молочних залозах і дитині легше його смоктати.

Протипоказання до застосування Апілаку.

Хоча цей препарат і складається з натуральних компонентів, але все таки є протипоказання, коли не доцільно вживати його.
До них відносяться:

 • Гіперчутливість на мед та продукти бджільництва;
 • Хвороба Аддісона — ендокринне порушення, яке характеризується хронічною недостатністю кори надниркових залоз;
 • Прийом в другій половині дня, оскільки може бути безсоння;
 • Алергія, що проявляється висипаннями на шкірі.

Крім того, треба звертати на реакцію дитини: збудливість, висип на шкірі або інші прояви. В цьому випадку, припинити прийом Апілаку і проконсультуватися з лікарями, у тому числі і педіатром.
В цілому ж Апілак безпечний препарат, який здатний допомогти впоратися в післяпологовий період з новими навантаженнями і поліпшити продуктивність молока. А це означає, що дитина отримуватиме повноцінне харчування і закладе міцний фундамент для майбутнього міцного здоров’я.

Відгуки про прийом Апілаку

Вживання Апілаку під час годування грудьми, в основному позитивні відгуки як фахівців, так і споживачів.
Відгук апітерапевта — фахівця в області лікування продуктами бджільництва: «Препарат, створений на основі натурального бджолиного молочка, натуральний природний біостимулятор і добре справляється з відновленням та поліпшенням багатьох процесів в організмі». Також апітерапевти відмічають, що Апілак можна вживати при безплідді.

На думку лікарів-акушерів Апілак, також є найбільш відповідним натуральним препаратом, який стимулює процеси в організмі жінок, що годують грудьми. Рекомендований він і під час вагітності, оскільки не шкодить здоров’ю вагітної жінки і плоду, що розвивається.

Відгуки жінок, що приймали Апілак під час вагітності і годування грудьми, також в основному позитивні. Багато хто з них відмічає збільшення кількості молока, буквально, через декілька днів прийому. Відмічають і позитивний вплив на розвиток дитини, діти краще набирають вагу.

Як показали дослідження, прийом Апілаку Гриндекс впродовж двох тижнів, збільшує лактацію в півтора рази порівняно з іншими засобами. Вже на 3 або на 4 день прийому, кількість молока збільшувалася від 30-60 мл, а в деяких випадках на цілих 120 мл Крім того, жінки відмічають і позитивний вплив на свій організм, покращується сон, настрій, менше втомлюються.

Грудне вигодовування — це не лише необхідний елемент харчування дитини, але і близький не розривний зв’язок між матір’ю і дитиною. Тому треба, намагатися годувати малюка тривалий період. Адже поряд з мамою дитина завжди почуває себе захищеною, а значить спокійною, що неодмінно позначиться в майбутньому на усьому дорослому житті.

Як збільшити лактацію годуючій мамі поради від фахівця в цьому відео.
У цьому відео знайдеться відповідь, як визначити, що дитині бракує грудного молока?

 
 
Top