Аритмія серця — лікування народними засобами в домашніх умовах

Аритмія є досить поширеним захворюванням як серед молодих людей, такі серед людей у віці. Аритмія серця — це захворювання, при якому ритм скорочення сердечного м’яза збивається, але завдяки лікуванню це можна виправити. Аритмія серця може мати декілька виглядів: миготлива, синусова, пароксизмальна і екстрасистолія.

Найбільш поширений вид — це миготлива аритмія. Найчастіше вона виникає у людей, у яких помічена пристрасть до алкоголю, а також у людей з хворобами щитовидної залози і вадою серця. Характеризується така аритмія безладними і раптовими скороченнями сердечних волокон.
Якщо ви помітили збої в роботі серця, не варто відразу приймати велику кількість ліків. Краще всього відразу звернутися до лікаря, щоб він діагностував аритмію. А для того, щоб ви вчасно помітили хворобу, ми пропонуємо вам ознайомитися з симптомами і причинами аритмії.

Симптоми і причини аритмії

Що стосується причин виникнення аритмії, то найчастіше вони полягають в захворюваннях серцево-судинної системи. Окрім цього, причиною виникнення аритмії може послужити черепно-мозкова травма і захворювання щитовидної залози.
Стреси і надмірні розумові і фізичні навантаження теж можуть зробити негативний вплив на сердечний ритм, внаслідок чого цілком може виникнути аритмія.
Запідозрити аритмію можна за сукупністю таких симптомів:

  • прискорене серцебиття;
  • біль в грудях;
  • прискорене або збите дихання;
  • запаморочення;
  • оніміння кінцівок.

Якщо ви помітили симптоми аритмії, значить, вас наслідує хвороба, потрібнонегайно звернутися до лікаря, і ні в якому разі не починати самолікування!

Аритмія серця - лікування народними засобами в домашніх умовах

Лікування народними засобами

Що стосується лікування аритмії, то існує величезна кількість всіляких медикаментів, проте, лікування народними засобами може бути набагато ефективніше, а крім того, ще і безпечніше! Ми пропонуємо вам узяти на озброєння декілька рецептів, за допомогою яких можна приготувати ліки для лікування аритмії в домашніх умовах.
Дуже добре допомагає в лікуванні аритмії — глід. Вам треба просто змішати однакову кількість спиртової настоянки глоду, пустирника і валеріани. Ємність з настоєм гарненько збовтати і відправити до холодильника на зберігання. Після цього, слід приймати по чайній ложці настою за півгодини до їди.
Якщо, це робити упродовж місяця, то про пігулки ви гарантовано забудете, а ще зміцните серце!
Ще один засіб не лише добре допомагає лікувати аритмію, він ще і дуже смачний! А приготувати його можна таким чином: візьміть 500 грамів свіжих лимонів, вимийте їх гарненько, наріжте разом з цедрою і залийте бджолиним медом. Потім візьміть 15 ядер з абрикосових кісточок, подрібніть і додайте туди.
Дайте суміші настоятися близько години, після чого можете приймати за півгодини до їди.
Дуже важливо перед лікуванням аритмії народними засобами переконатися, що у вас немає алергії на пропоновані препарати. Також не забувайте консультуватися з лікарем і поєднувати лікування аритмії народними засобами, і медикаментами. У відео нижче представлена додаткова інформація про лікування аритмії.

Аритмія серця - лікування народними засобами в домашніх умовах

Відео матеріали

 
 
Top