Баранячий жир — корисні властивості і протипоказання

Баранячий жир — це інгредієнт, який використовується в кулінарії і народній медицині. На баранячому жиру дуже часто готують картоплю, його додають в чай, а також на його основі створюють чудодійні ліки від кашлю, нежиті і багатьох інших симптомів. Завдяки корисним властивостям баранячого жиру, його дуже часто додають в різні мазі або крему для шкіри, тому в косметології цей інгредієнт теж використовується досить часто.


У нашій же статті ми розповімо вам про те, як правильно застосовувати баранячий жир для здоров’я, а також як його приготувати в домашніх умовах.

Застосування

Як вже говорилося, баранячий жир дуже часто застосовується в кулінарії, а також в народній медицині. Існує безліч способів застосування цього інгредієнта, про них ми розповімо вам прямо зараз.
Баранячий жир використовують як ліки для внутрішнього прийому, а також для розтирання. Купити готовий топлений баранячий жир можна в аптеці, так само, як і нутряний. Проте, ви можете витопити його самостійно. Для цього необхідно мати духову піч.
Баранячий жир з медом від кашлю можна приготувати дуже просто.
Такі ліки запросто підійдуть для дітей і дорослих. Для того, щоб його приготувати, необхідно змішати в рівних кількостях, мед і баранячий жир. Усе це слід підігріти на водяній лазні, щоб жир і мед розтопилися. Такий засіб допоможе при бронхіті, сухому і мокрому кашлі, якщо приймати його всередину. Але баранячий жир в чистому вигляді можна також використати в якості розтирання на груди або спину.
Слід врахувати, що приймати баранячий жир не можна при підвищеній температурі тіла, щоб не посилити ситуацію.

Баранячий жир - корисні властивості і протипоказання, способи застосування

Користь і шкода баранячого жиру

Напевно, багато хто здогадався, що баранячий жир — це неймовірно корисний продукт .
Проте, є у нього і негативні якості. Ми пропонуємо вам ознайомитися з плюсами і мінусами баранячого жиру, щоб заздалегідь визначити, чи можна вам використати його в якості лікарського засобу від кашлю або застуди.

  • До складу баранячого жиру входить велика кількість жирної кислоти, яка потрібна організму для нормального функціонування дітородних органів.
  • Регулярне вживання курдючного жиру допоможе довше зберегти молодість шкіри.
  • Баранячий жир містить вітамін А, який активно бере участь в роботі імунної системи і підтримує організм.
  • Регенеративні здібності шкіри і внутрішніх органів значно збільшуються при вживанні баранячого жиру.
  • Завдяки вітамінам і мікроелементам, які входять до складу баранячого жиру, стан нігтів і шкіри значно покращується.
  • За допомогою баранячого жиру можна лікувати безліч інфекційних захворювань і їх симптомів.
  • До складу баранячого жиру входить дуже велика кількість холестерину, тому її безконтрольне застосування може посприяти появі бляшок холестеринів.
  • Шанс на появу серцево-судинного захворювання значно збільшується при надмірному вживанні баранячого жиру.
  • Калорійність цього продукту дуже висока, тому баранячий жир може завдати шкоди вашій фігурі.
  • Бажано знати протипоказання до застосування продукту, щоб не зашкодити своєму організму.

Таким чином, знаючи, як правильно приймати баранячий жир у разі інфекційних або простудних захворювань, ви завжди зможете вилікувати себе і свою сім’ю у будь-яку пору року.

Баранячий жир - корисні властивості і протипоказання, способи застосування

 
 
Top