Біль в верхній частині спини

Біль в верхній частині спини на висоті грудного відділу хребта, яка може бути не тільки в одному конкретному місці, а і несподівано з’являється в іншому. Буває гострою, колючої, навіть тимчасово заважати диханню (болить при вдиху), але, як правило, сама швидко проходить. Зазвичай нагадує болі, які ми пов’язуємо з фізичними перенапруженнями. Також з’являється відчуття оніміння, «мурашок». Часто проявляється після надто довгого часу проведеного за комп’ютером або перед телевізором.


Біль в верхній частині спини

Можливі причини болю в верхній частині спини

Болі в спині на рівні грудей рідко мають серйозні причини. Звичайно, дегенеративні зміни хребта можливі в будь-якому її відділі, тоді дії аналогічні тим, що описані вище. Дегенеративні зміни в грудній області хребта зустрічаються набагато рідше, ніж в поперековій. Однак, зазвичай вони надзвичайно небезпечні, оскільки можуть призвести до біди спинного мозку.

Можливі причини болю в верхній частині спини

Найчастіше проблеми з відрізком хребта в грудному відділі, як і біль в спині в цій області, є результатом неправильного способу життя, і після його зміни зникають. Це такий конструктивний сигнал від тіла.

Діагностика болю в спині

Вона необхідна, якщо зміни в способі життя не допомагають, симптоми погіршуються, з’являються більш часто або є додаткові симптоми, які вказують на серйозні проблеми зі здоров’ям. Тоді рішення про те, як вчинити для визначення причини потрібно надати терапевта або ортопеде чи невролога, до яких він направить.

Лікування болю в спині

 

Лікування болю в спині

Почати потрібно з правильного положення тіла при сидінні: тримати голову прямо, піклуватися , плечі були назад, спина пряма притиснутою до спинки, а ноги стояли на підлозі (можливо, з допомогою підставки для ніг). Спробувати більше рухатися. Якщо це не допомагає, або навіть іноді викликає дискомфорт, а тим більше посилення болю в спині, то варто відвідати лікаря. Терапевт направить до фахівця, і остаточний діагноз буде вирішувати хід лікування (від фізичної терапії до хірургічного втручання, наприклад, при мієлопатії, дегенеративних змінах).

 
 
Top