Борсуковий жир лікувальні властивості і протипоказання

Широке застосування борсукового жиру є невипадковим. Він відомий своїми корисними і лікувальними властивостями, які можуть у будь-який момент допомогти і оздоровити тіло людини. Він покращує білковий обмін і функціонування шлунково-кишкового тракту. Рівень гемоглобіну в крові завдяки лікувальним властивостям підвищиться, так само як і стійкість організму до збудників інфекцій.

Його застосування є можливим для поліпшення роботи серця і кровоносної системи. Він є корисним, сприяючи відновленню гормонального балансу. Більше того — його користь для чоловіків проявляється в підвищенні потенції. Ризик виникнення онкології завдяки корисними якостям борсукового жиру і його лікувальними властивостями, зменшується.

Жир борсуковий корисні властивості і протипоказання

Кожного покупця цікавить борсуковий жир, ціна, лікувальні властивості і протипоказання. Щоб не було проблем, борсуковий жир краще не давати дітям до трьох років, а також вагітним жінкам, або які годують грудьми. Ті у кого є загострення захворювання жовчовивідних шляхів, теж можуть не відчути корисних і лікувальних властивостей від застосування.
Усі корисні і лікувальні властивості, від застосування пов’язані із способом життя тварини. Коли борсук впадає в зимівлю, починають утворюватися жирові накопичення з унікальними властивостями. Його застосування є корисним і лікувальним при хворобах легень. Якщо у вас бронхіт або пневмонія, то лікарі найімовірніше рекомендують застосування борсукового жиру. Також він є актуальним при порушеннях в імунній системі, дихальної системи, відкритих опікахта ранах.

Чим корисний борсуковий жир для організму

Сьогодні застосування борсукового жиру активно рекомендується багатьма лікарями(у тому числі і Комаровским) для лікування багатьох хвороб. Він, передусім, допомагає для хвороб дихальних шляхів — наприклад, при бронхіті. Придбаю борсуковий жир — одно з найпопулярніших запитів на форумах, присвячених здоров’ю. У аптеках він продається у вигляді мазі.
Також корисні і лікувальні властивості від його застосування проявляються при гастриті, виразці, атеросклерозі, геморої, пошкодженнях, подряпинах, гострій ангіні і навіть туберкульозі. Борсуковий жир використовується у багатьох природних препаратах, як додатковий компонент. Один з найвідоміших корисних препаратів Сустамед також має його у своєму складі.

Як пити з медом для зміцнення здоров’я

Застосування цього засобу в сукупності з медом має лікувальні властивості для дорослої людини і дитини. Тут представлена інструкція, як їх необхідно приймати і скільки кожного елементу використати. Правильно змішувати 100 грам борсукового жиру і 100 грам меду. Додатково можна додати 50 грам соку з листя алое.
Вважається, що триразового застосування в день по одній столовій ложці достатньо. Щоб корисні і лікувальні властивості вступили в дію, треба вживати його за півгодини до їди. Передусім, ці корисні і лікувальні властивості від застосування можна відчути на своєму організмі при туберкульозі. Але і для звичайної профілактики така суміш може бути цілком дієвою.

Як лікуватися при опіках, при онкології

Хороші відгуки про застосування юорсукового жиру і його корисних властивостей є навіть від людей з онкологічними захворюваннями. При раку легенів, він може бути ідеальним лікувальним засобом. При цьому навіть немає необхідності вигадувати який-небудь особливий спосіб для застосування — просто давати цей крем тричі в день по столовій ложці. До речі, продається ця корисна лікувальною речовина ще і в капсулах.
Якщо у вас стався опік, то використайте цей засіб в комплексі з травами. Ромашка, алое, подорожник і чистотіл будуть дуже відповідними варіантами для того, щоб позбавитися від опіків і інших подібних наслідків.

Борсуковий жир інструкція і показання до застосування

<>

Інструкція по застосуванню
Борсуковий жир має на увазі використання засобу при туберкульозі, запаленнях легенів, бронхітах, звичайній застуді, астмі, низькому гемоглобіні і погіршеній потенції. Шкоді цей народний засіб заподіяти не може, тільки користь. Його застосування являється можливим всередину і зовнішнім способом. Його корисні і лікувальні властивості розкриються при псоріазі, лишаї, опіку, укусі, забитті і гематомах, що з’явилися.

При кашлі, застосування

Якщо у вас кашель, то використайте спеціальний аптечний борсуковий жир в капсулах. Щоб корисні і лікувальні властивості почали діяти, потрібно приймати приблизно шість капсул тричі в день, до їди, або під час їди. Курс лікування може продовжитися протягом одного місяця. Для профілактики треба проводити подібне застосування два, або три рази в рік.

Як допомагає жир борсуковий при лікуванні легенів при бронхіті

Цікаво, що при бронхіті його застосування є найпопулярнішим варіантом. Його не лише можна вживати внутрішньо, але ще і назовні. При зовнішньому застосуванні його корисні і лікувальні властивості будуть зроблені при розтиранні грудної клітки. Зберігати для цього процесу засіб треба в холодильнику, але за годину до застосування краще на годину витягти.

При температурі, при вагітності, як приймати

Застосування борсукового жиру при вагітності, є протипоказанням. При високих температурах застосування борсукового жиру, також не рекомендується. Річ у тому, що усі основні корисні і лікувальні властивості цього засобу набувають чинності за рахунок зігрівання. А коли тіло В»горить В» при температурі 38 і вище, таке зігрівання борсуковим жиром, може бути зайвим.

Способи приготування і рецепти в народній медицині

У більшості випадків застосування борсукового жиру, здійснюється традиційним внутрішнім шляхом. Трьох ложок на день,достатньо. Проте в народі виявили, що при суміші борсукового жиру, з бджолиним медом проявляється ще більше корисних і лікувальних властивостей. Народним варіантом є суміш з варенням, з чорної смородини або настоєм з шипшини. Настій готують в наступному виді: на одну склянку окропу додають 20 грам плодів. Отриманий засіб треба залишити на дванадцять годин настоюватися.

 
 
Top