Буряковий сік від нежиті — для дітей і вагітних

В наші дні існує величезна кількість ліків для лікування нежиті. Буряковий сік — це кращий спосіб лікування нежиті в домашніх умовах. Його дуже просто приготувати, а головне — ви точно знатимете, які компоненти містять такі ліки.

Сік буряка не викликає звикання, а також не містить шкідливих хімікатів. Його запросто можна давати дітям і навіть грудничкам, оскільки цей засіб здатний не лише лікувати нежить, але ще і зміцнювати імунітет. Ось основний перелік корисних властивостей, які буряковий сік чинить на організм при закапуванні:

  • виводить слиз з носових пазух;
  • бореться з вірусами і бактеріями, які знаходяться в носоглотці;
  • розширює кровоносні судини в носоглотці;
  • знижує набрякання слизової оболонки носа.

Для того, щоб в домашніх умовах приготувати буряковий сік від нежиті, вам слід вибирати буряк темно-бордового кольору. Бажано, щоб він був не занадто великого і не занадто маленького розміру.

Буряковий сік від нежиті - для дітей і вагітних

Рецепт приготування

Рецепт приготування бурякового соку від нежиті в домашніх умовах дуже простий і примітивний. Для того, щоб приготувати буряковий сік вам знадобиться мінімум продуктів і зусиль. Отже, давайте розглянемо простий рецепт приготування бурякового соку від нежиті в домашніх умовах:

  • Вибраний буряк спершу треба гарненько промити, а потім обшпарити крутим окропом. Після цього необхідно буде зняти верхній шар шкірки.
  • Далі слід підготувати дрібну терку. Якщо у вас є соковижималка, це тільки прискорить процес.
  • Подрібніть буряк максимально дрібно і відіжміть сік.
  • Готовий буряковий сік необхідно відправити до холодильника і дати настоятися чотири години.
  • Далі слід витягнути сік з холодильника і почекати, поки він не нагріється до кімнатної температури. Після цього його треба розбавити з водою в пропорції 1: 2. Вода має бути кип’ячена.
  • Буряковий сік від нежиті готовий до застосування.

Доза використання бурякового соку для дітей і дорослих відрізняється, так само, як і для вагітних. Ми пропонуємо вам розглянути це питання детальніше.

Буряковий сік від нежиті - для дітей і вагітних

Дітям і грудничкам, а також при вагітності

При лікуванні нежиті або гаймориту у дітей або грудничків, концентрація бурякового соку має бути іншою. Так, для дітей віком від 5 років концентрація соку має бути 1:3, а для грудничків — 1: 4 або 1: 5 залежно від тяжкості захворювання.

Щоб не забарвити шкіру у багровий колір, буряковий сік зазвичай змішують з медом або морквяним соком. Це ні в якому разі не порушить дію бурякового соку, а тільки посилить його ефективність.

Також, перш ніж застосовувати буряковий сік для лікування нежиті у дітей, вам слід переконатися, що у них немає алергії на цей продукт. Якщо після використання соку збільшилася рясність виділень з носа, сильно знизився артеріальний тиск або загальний стан дитини значно погіршало, вам необхідно відмінити лікування і негайно звернутися до лікаря.

Аналогічні рекомендації по застосуванню бурякового соку для лікування нежиті прописуються і вагітним жінкам. Тільки перед прийняттям препарату треба проконсультуватися з лікарем.
В цілому, якщо застосовувати буряковий сік від нежиті регулярно, через 3-4 дні нежить перестане вас мучити, а загальний стан організму набагато покращає.

Буряковий сік від нежиті - для дітей і вагітних

Related Post

 
 
Top