Цикламен від гаймориту – лікування краплями, настоями і маззю в домашніх умовах.

Лікування гаймориту – це досить складна і довга процедура. Цикламен – це багаторічна рослина, усі частини якої активно використовуються для лікування всіляких захворювань, а особливо від гаймориту. Цикламен може використовуватися в різних видах: мазь, настоянка, пігулки і краплі.

Застосовуючи цикламен від гаймориту в домашніх умовах слід дуже точно дотримуватися дозування, оскільки ця рослина може накопичувати у своїх квітках отруйні речовини. Ось основні симптоми при отруєнні цикламеном:

 • алергія;
 • судоми;
 • прискорене дихання;
 • нудота і блювота;
 • підвищення температури;
 • алергічні реакції.

Якщо після застосування цикламена ви виявили декілька відповідних симптомів, вам слід терміново звернутися до лікаря і припинити застосування засобу!

Цікаво, що для боротьби з гайморитом використовуються не лише квітки цикламена, але також і його корінь, сік, олія цикламена, цибулини і бульби. З цієї рослини найчастіше виготовляють краплі і настоянки, які допомагають швидко впоратися з гайморитом або полегшити його симптоми.

А тепер давайте розглянемо, як же застосовувати цикламен від гаймориту в усіх можливих варіаціях дорослим і дітям:

 • Краплі цикламена можна виготовити самостійно. Для цього слід подрібнити корінь цикламена, потім процідити рідину, зібрати сік і розбавити його водою, прибравши настоюватися в холодильник.
  Коли сік настоюється, то його слід кожен ранок крапати по дві краплі в кожну ніздрю. Курс необхідно продовжувати два тижні. Вже через пару днів ви помітите поліпшення.
 • Мазь цикламена теж можна легко приготувати в домашніх умовах. Для цього треба змішати сік цикламена з соком каланхое, цибулі і алое, потім отримана рідина змішується з маззю Вишневського і настоюється в холодильнику декілька годин.
  Після цього можна змочити в такій мазі ватні тампони і вставити їх в ніс на півгодини щодня.
 • Настій цикламена готується таким чином: два грами натертого кореня цикламена змішуються з 100 міллілітрами окропу, і отримана суміш настоюється близько години. Після того, як засіб настоїться, необхідно узяти одну ложку отриманої рідини і розвести в літрі окропу.
  Таким настоєм треба крапати ніс 4 рази на день, по 2 краплі в кожну ніздрю.

Будьте дуже обережні при виготовленні засобу від гаймориту, оскільки цикламен буває дуже токсичним. Ретельно мийте руки після контакту з ним, а також не допускайте до нього дітей.
З будь-якого приготованого вами засобу вийдуть хороші ліки проти гаймориту, а все завдяки такій небезпечній, але лікувальній рослині, як цикламен.

Цикламен від гаймориту - лікування краплями, настоями і маззю в домашніх умовах

Top