Ехінацея для імунітету – способи застосування, а також протипоказання

Ехінацея – цей відмінний засіб для зміцнення імунітету як у дорослих, так і у дітей. Принцип дії ехінацеї такий, що вона стимулює вироблення лейкоцитів, які у свою чергу забезпечують організму захист від сторонніх бактерій, що вторгаються в наш організм.

Найчастіше, ехінацею можна знайти в пігулках і в настоянці. Ефект від застосування ехінацеї в різних формах приблизно однаковий. У кожній пігулці міститься нерівна кількість активних елементів, але це ніяк не впливає на ефект від вживання ліків.

Багато знавців народної медицини не рекомендують застосовувати ехінацею для імунітету без потреби. У час застуди або грипу ехінацея допомагає зміцнити імунітет і позбавитися від вірусів і бактерій, які знаходяться в організмі.
Якщо ж ви вживатимете ехінацею для профілактики, то імунна система стимулюватиметься без потреби, що посприяє її швидкому виведенню з ладу.
Приймати настоянку ехінацеї для імунітету можна як дорослим, так і дітям, проте дози для усіх будуть різні. Ми пропонуємо вам ознайомитися з рекомендаціями для прийняття ехінацеї дорослим і дітям.

Для дітей

Вживати ехінацею можна дітям, щоб зміцнити їх імунітет, але спершу вам слід ознайомитися з рекомендаціями, щоб не травмувати організм дитини.

  • До 12 років не рекомендовано давати дітям ехінацею і настоянки, подібні до неї.
  • Після 12 років можна давати дітям ехінацею у кількості стількох крапель, скільки років дитині.
  • Приймати настоянку ехінацеї можна не більше двох тижнів.

Також бажано проконсультуватися з лікарем, перш ніж пропонувати зміцнення імунітету ехінацеєю дитині.
Дітям приймати ехінацею треба таким чином:
на кожен рік дитини береться одна крапля настоянки ехінацеї, змішується з теплою водою і випивається не більше ніж три рази на день.

Ехінацея для імунітету - способи застосування, а також протипоказання

Для дорослих

Ехінацея для імунітету дорослих теж здатна принести величезну користь. Для дорослих кількість крапель трохи більше, чим для дітей: 20 крапель настоянки ехінацеї змішати з невеликою кількістю теплої води і випити за півгодини перед їдою. Приймати ехінацею для підвищення імунітету дорослих наслідує три рази в день упродовж двох або трьох тижнів.
Слід знати, що приймати ехінацею для зміцнення організму можна не більше ніж три рази в рік. Один курс складає близько двох тижнів.

Протипоказання

Якщо ви використовуєте ехінацею для зміцнення імунітету, то ви повинні знати, які протипоказання вона має. Не можна приймати настоянку ехінацеї при:

  • туберкульозі;
  • цукровому діабеті;
  • гострому лейкозі;
  • вовчаку.

Також у деяких зустрічається алергія на компоненти, що містяться в ехінацеї, яка проявляється у вигляді свербежу і висипу.
При перевищенні дози прийому може спостерігатися розлад шлунку.
Приймаючи ехінацею для підняття імунітету будьте обережні: якщо ваше самопочуття помітно погіршало, курс лікування слід негайно перервати і звернутися до лікаря.

Ехінацея для імунітету - способи застосування, а також протипоказання

Top