Гарбузове насіння проти гельмінтів

З давніх часів великою проблемою для кожної людини являються гельмінти, або як ще називають, глисти. Як би люди з ними не боролися, виходу позбавитися від паразитів майже не було. Та і у сучасному світі ці паразити, також є великою проблемою, які оселяються в організмі людини. Проте, існують різні способи, які здатні допомогти будь-якій людині впоратися з проблемою, і допомогти назавжди від неї позбавитися. Одним з таких народних засобів є гарбузове насіння.
Як його застосовувати для лікування кишкових паразитів, читайте нижче.

Гарбузове насіння проти гельмінтів

Кишкові паразити причини та симптоми.

Паразити, такі як глисти, є поширеною проблемою. Паразити можуть проникати в наш організм через:

 • Забруднену воду;
 • Їжу (особливо з м’яса, яке отримало недостатню термічну обробку або вживаних в сирому вигляді продуктів);
 • Комарів;
 • Інтимний контакт;
 • Через ніс або рот після торкання зараженої тварини, або зараженої поверхні.

Як правило, організм здорової людини повинен сам ефективно боротися з паразитами і не дати їм можливості закріпитися. Проте, коли імунна система слабка або погано функціонує травна система, паразити, такі як кишкові черв’яки, можуть стати великою проблемою і проявлятися різними, іноді незрозумілими, симптомами.

Труднощі діагностики кишкових паразитів полягають в тому, що симптоми часто схожі на інші проблеми із здоров’ям. Експерти в області паразитів людини заявили, що паразитарна інфекція — цей стан, який зазвичай не діагностується.
Якщо, у вас є один з нижче перерахованих симптомів, не означає, що у вас є кишкові черв’яки.

Але, якщо у вас є декілька симптомів, разом взятих, цілком є вірогідність, що ваш організм заражений і можливо варто звернутися до фахівця та пройти обстеження і діагностування.

Симптоми кишкових паразитів є наступні:

 • Здуття та газоутворення;
 • Часта діарея;
 • Закреп;
 • Синдром роздратованого кишечника;
 • Втома;
 • Алергія;
 • Низький імунітет.

Паразити користуються джерелом енергії, вітамінами, мінералами та іншими поживними речовинами з вашого шлунково-кишкового тракту під час травлення. Слабкість імунітету може виникнути в результаті нестачі корисних елементів, навіть якщо ви харчуєтесь відносно добре.

Крім того, оскільки паразити постійно стимулюють імунітет, з часом це призводить до виснаження імунної системи. Це робить вас уразливими для інших захворювань, наприклад, таких як: віруси та грибок кандиди.

Гарбузове насіння проти гельмінтів.

Гарбузове насіння з давніх пір було самими кращими народними засобами від гельмінтів. Воно виділяється на тлі сучасної медицини тільки тим, що не містять ніяких протипоказань для людини. А також, ним можуть лікуватися абсолютно будь-які люди, не боячись при цьому піддати свій організм ризику.

Які цілющі властивості має гарбузове насіння, як воно допомагає і діє на гельмінтів? Насправді гарбузове насіння містить в собі речовину, яка завдає шкоди гельмінтам. Кукурбитин — так називається ця речовина, що знаходиться в гарбузовому насінні. Це особлива рослинна отрута, яка шкодить усім паразитам, які живуть в організмі людини. Але, що особливо добре, для людини така отрута абсолютно безпечна. Ось чому не варто переживати про те, що гарбузове насіння зможе завдати шкоди організму.

Як допомагає насіння гарбуза позбутися паразитів, що мешкають в кишковому тракті? Ні, воно їх не вбиває. Високі дози кукурбитину паралізують їх і не дають прикріплятися до стінок кишечника. Ось чому потрібно прийняти послаблюючий засіб через певний час після вживання насіння — воно повинне допомогти вивести їх з організму.

Варто відмітити, що перед тим, як приймати насіння для лікування від гельмінтів, потрібно проконсультуватися з лікарем. Все тому, що насіння не можна приймати тільки тоді, коли вам це дійсно захотілося. Лікар зможе встановити ту потрібну дозу, яка не зашкодить вашому здоров’ю.

Зазвичай дозування гарбузового насіння призначають тільки після того, як стане відомо про здоров’я людини, вік та хвороби. Якщо хворіє маленька дитина від трьох до чотирьох років, лікар може призначити їй 75 грам сирого насіння. Дітям десяти років призначають 150 грам сирого зерна, оскільки на організм потрібно набагато більше такого природного засобу. А ось дорослим людям призначається від 250 грам до 300 грам.

Якщо, розглядати такі цифри, може здатися, що кількість дуже маленька, і що воно може зовсім не подіяти на паразитів, які міцно тримаються в організмі. Але, насправді насіння має сильну дію, і тому цієї дози повинно вистачити.

Гарбузове насіння проти гельмінтів

Як приймати гарбузове насіння від гельмінтів?

Насіння гарбуза треба приймати в шкірці. Не можна відділяти шкірку, і вживати тільки внутрішнє зерно. Адже саме в шкірці насіння міститься найбільш велика кількість тієї речовини, що впливає на гельмінтів.

Для лікування підходить тільки сире насіння. Його потрібно їсти на голодний шлунок. А все тому, що насіння повинне подіяти на гельмінтів. Якщо в шлунку людини перетравлюватиметься їжа, тоді процес позбавлення від гельмінтів, буде майже неможливим.
Це основні два правила при використанні насіння від гельмінтів та інших кишкових паразитів. Після того, як з’їли кашку з насіння, треба обов’язково пити воду. Це поліпшить роботу кишечника та полегшить виведення гельмінтів.
Насіння гарбуза — це білковий продукт, який вимагає від печінки постійної та посиленої роботи. Тому, при посиленому відтоку жовчі він захоплює трупи гельмінтів та виводить їх в кишечник, а потім в пряму кишку. Після цього вони виходять з організму звичайним шляхом.

Як же правильно приймати насіння? Є декілька рецептів, перевірених часом.
Треба взяти триста грам очищеного насіння, розтерти його так, щоб вийшла кашка. Можна подрібнити у блендері або кавомолці. Під час цього процесу треба додати трохи води та перемішати.
Приймають такі ліки на голодний шлунок і лежачи в ліжку. Після того, як пройде певний час, хворому дають проносний засіб, або ж роблять клізму.

Другий рецепт триваліший в підготовці, але також добре виконує свою роль. Полягає він в тому, щоб подрібнити гарбузове насіннячко разом з шкіркою. Після цього отриману кашку заливають водою та випаровують на вогні. Потім відвар фільтрується через марлю і приймається на голодний шлунок.

Є рецепти прийому насіння гарбуза з молоком. Він більше підходить для дітей або людей у яких є захворювання шлунку. У деяких людей може бути алергія на коров’яче молоко. У такому разі підійде кокосове, мигдалеве або конопляне молоко. До того ж воно має хороший вплив на кишечник. Не можна додавати цукор, від буде харчуванням паразитів.

Щоб приготувати цілющий засіб, потрібно узяти необхідну кількість насіння і подрібнити його у блендері з кокосовим молоком до стану кашки.

Гарбузове насіння з медом від гельмінтів.

На жаль, є такі люди, які зовсім не можуть ось так просто приймати насіння в чистому вигляді. І не тому, що їм цього зовсім не хочеться, просто вони фізично не можуть цього зробити. В такій ситуації потрібно скористатися наступними способами.
Насіння потрібно добре промити і відокремити від м’якуша. Після цього висушити та подрібнити разом з шкіркою. Після цієї процедури слід додати рідкого меду і добре все перемішати. Потім засіб з’їсти натщесерце. Через три або чотири години випити послаблюючі ліки. Вони допоможуть вивести з організму усіх гельмінтів, що загинули. Варто пам’ятати про те, що в якості профілактики, такий спосіб позбавлення від гельмінтів треба проводити кілька разів на рік.

Але, навіть після того, як позбавившись від усіх паразитів, які наповнювали організм, все одно будуть деякі ушкодження в організмі, про лікування яких також треба потурбуватися. Після того, як усі гельмінти загинуть, залишаються ранки від присмоктувань гельмінтів. Для лікування цих ранок треба приймати гарбузову олію перед прийомом їжі: одну чайну ложку три рази на день.

Протипоказання до лікування

У яких випадках гарбузове насіння може зашкодити людині? Так, є випадки, коли лікування гарбузовим насінням протипоказано і може зашкодити.
Через те, що воно, вірніше приготована кашка, має сильні послаблюючі властивості, забороняється приймати людям, які страждають слабким кишечником.
Не можна лікуватися цим способом і тим людям, у яких є проблеми з нирками. Адже гарбузове насіння дає сильний сечогінний ефект.

Насіння гарбуза може спровокувати нудоту і блювоту.
Люди, у яких є алергія на цей вид насіння або індивідуальна непереносимість, повинні відмовитися від лікування ним, щоб уникнути наслідків.

Глисти завжди були однією з найпоширеніших проблем у всі часи. Але навіть попри те, що це є серйозна проблема, засмучуватися не варто. Адже, якщо є спосіб лікування, його обов’язково потрібно здійснити. Паразити завдають шкоди людському організму тоді, коли ми навіть про це не здогадуємось, і відбирають нашу життєву енергію та силу.

 
 
Top