Імбир, мед, лимон для підвищення імунітету — рецепт приготування суміші.

Зміцнення імунітету — одна з найголовніших цілей людини в сезон застуди і інфекційних захворювань. Імбир з лимоном і медом для зміцнення імунітету — це один з найефективніших і популярніших народних засобів.

Крім того, що імбир з лимоном і медом — це неймовірно корисні продукти, з них ще виходять і неймовірно смачні ліки! Його з радістю приймають і дорослі, і діти.

Єдине протипоказання — алергія на який-небудь продукт. В цілому ж імбир з медом і лимоном абсолютно безпечні.
Мед ще на давні часи зважав відмінними ліками від кашлю, а також корисним інгредієнтом в зміцненні імунітету. Завдяки змісту в нім великої кількості вітамінів, таких як А, С, Е, РР і вітамінів групи В, цей продукт є неймовірно корисним навіть для людей з міцною імунною системою. Те ж саме стосується і лимона, а ось імбир у свою чергу є найбільш корисним продуктом.

Завдяки унікальному складу, імбир допомагає поліпшити якості крові, стимулює апетит, допомагає поліпшити обмін речовин в організмі і стимулювати нормальну роботу мозку.

В сукупності усі інгредієнти роблять найбільш сприятливий вплив на людський організм, допомагаючи позбавитися від різних недуг і зміцнити імунітет в домашніх умовах.
Відгуки про імбир з медом і лимоном тільки позитивні, а вживати таку суміш можуть дорослі, діти, вагітні жінки.

Імбир, мед, лимон для підвищення імунітету - рецепт приготування суміші

Рецепт приготування суміші для імунітету

Імбир з медом і лимоном для імунітету можна вживати як в якості суміші, так і у виді напою. При цьому пропорції залишаються приблизно однаковими, і різниці у дії такого засобу немає ніякої. Давайте ж швидше розглянемо рецепт приготування меду з лимоном і імбиром для імунітету в домашніх умовах.

 • Підготуйте чотири лимони, 250 грамів меду і корінь імбиру.
 • Насамперед необхідно ретельно промити лимони під проточною водою кілька разів.
  Ретельно тому, що використовуватися вони будуть разом з шкіркою.
 • Промивши лимони, наріжте їх на широкі шматочки, видаливши при цьому кісточки.
 • Подрібнюємо лимони за допомогою м’ясорубки або блендера.
 • Імбир теж слід промити водою, потім очистити від шкірки і нарізувати дрібними шматочками.
 • Також подрібніть його в м’ясорубці або блендері.
 • Подрібнені імбир і лимон перекладіть в скляну ємність, залийте медом.
 • Перемішайте засіб для зміцнення імунітету, потім накрийте кришкою
  (просто накрийте, але не закривайте місткість повністю) і залиште настоюватися на тиждень.

Приймати такий чудодійний засіб для зміцнення імунітету треба тільки вранці, у кількості столової ложки за півгодини перед їдою.
Ви можете запити його водою.
Для того, щоб ваші ліки вийшли максимально ефективними, для іх приготування слід вибирати рідкий бджолиний мед. Бажано, щоб він був домашнього виробництва, а не куплений на базарі.
Після того, як ви приготуєте засіб для зміцнення імунітету з лимона, імбиру і меду, зберігати його можна не більше місяця, інакше його корисні властивості зникнуть
. Також не забувайте, що алергія на один з продуктів може зіпсувати усі очікування. Тому заздалегідь проконсультуйтеся з лікарем. Наочний рецепт суміші для зміцнення імунітету з імбиром, лимоном і медом Ви можете знайти нижче у відео.

Імбир, мед, лимон для підвищення імунітету - рецепт приготування суміші

Відео матеріали

 
 
Top