Інгаляції з Боржомі – дітям і дорослим в домашніх умовах

Напевно, багато хто чув про таку процедуру як інгаляція, яка допомагає при багатьох захворюваннях дихальної системи. Інгаляції з мінеральною водою Боржомі, які можна проводити в домашніх умовах, при регулярному проведенні здатні значно поліпшити ваше самопочуття. Позитивна якість таких інгаляцій – простота і ефективність.

Інгаляції з Боржомі можна проводити при аденоїдах, сухому і мокрому кашлі, при бронхіті або гаймориті, а також при нежиті і алергії.
Крім того, інгаляції з мінеральною водою Боржомі можна проводити навіть при вагітності і навіть маленьким дітям.
Інгаляції за допомогою Боржомі вже давно зарекомендували себе, як один з найефективніших засобів під час застуди, а також для укріплення імунітету. Але у таких інгаляцій теж є протипоказання. Не рекомендується проводити інгаляції з Боржомі при таких чинниках:

 • психічні розлади;
 • захворювання шлунково-кишкового тракту;
 • гіпертонія третьої міри;
 • серцево-судинні захворювання;
 • часті кровотечі з носа;
 • алкогольна залежність.

Як правило, перш ніж проводити інгаляції з Боржомі в домашніх умовах, заздалегідь слід порадитися з лікарем, який допоможе вам порадою. Детальніше про самі інгаляції у відео, яке також представлене в матеріалі.

Інгаляції з Боржомі - дітям і дорослим в домашніх умовах

Як робити інгаляції?

Якщо ви ставите питання: “Як робити інгаляції з мінеральною водою Боржомі в домашніх умовах”?, то вам слід знати, що при високій температурі тіла такі процедури проводити небажано.
Також необхідно утриматися від них близько години після фізичних навантажень.
Ось декілька порад при використанні мінеральної води Боржомі для інгаляцій:

 • Перед процедурою треба обов’язково випустити увесь газ з пляшки. Для цього необхідно відкрити місткість і залишити в такому положенні на ніч.
 • Якщо ви збираєтеся використати небулайзер для інгаляцій з Боржомі, то для цього вам слід нагрівати воду до температури в 30-40 градусів, після чого залити її в небулайзер. Для такої процедури може знадобитися від трьох до п’яти міллілітрів мінеральної води. Робити інгаляції небулайзером можна не частіше за один раз в годину.
 • У разі, якщо небулайзера у будинку немає і ви використовуєте інгалятор, вода Боржомі також має бути нагріта до температури не більше сорока градусів.
  Робити інгаляції у такий спосіб можна не більше чотирьох раз на день за умови, що процедура триватиме не більше 10 хвилин.
 • Якщо ж у будинку немає небулайзера або інгалятора, ви можете скористатися звичайною каструлею. У неї слід набрати воду, довести до температури в 50 градусів, після чого накрити голову рушником, схилитися над каструлею і вдихати пару.

Разом з мінеральною водою Боржомі ви можете використати суміші різних трав і олій, щоб зробити процес ефективнішим.
Такі інгаляції можна проводити навіть для дітей, але при цьому вам слід пам’ятати, що нагрівати Боржомі треба не більше ніж на 35 градусів, оскільки діти можуть обпектися.
Відгуки про інгаляцію Боржомі зазвичай позитивні. Ви можете переконатися в цьому самостійно, узявши на озброєння поради з нашої статті і провівши таку процедуру в домашніх умовах.

Інгаляції з Боржомі - дітям і дорослим в домашніх умовах

Відео матеріали

Top