Інгаляції з Мірамістином – парові і через небулайзер дітям і дорослим

Інгаляції з Мірамістином – це відмінний спосіб боротися з такими захворюваннями як: ангіна, бронхіт, нежить і гайморит, а також кашель і легка застуда. Особливо зручні інгаляції тим, що вони не можуть зашкодити ні дорослим, ні дітям, ні навіть вагітним жінкам, якщо дотримуватися дозування.

Напевно, усі пам’ятають, як при перших ознаках застуди мами або бабусі примушувала дихати над каструлею з гарячою картоплею? Відтоді прогрес сміливо зробив крок вперед, і тепер ми можемо побачити в аптеках інгалятори і небулайзери нового покоління, завдяки яким стало реальним не обпектися при інгаляціях. Але принцип дії таких апаратів залишився тим самим.
Все, що треба зробити – правильно підібрати і дозувати суміш для інгаляцій, а далі справа за малим. Однією з таких сумішей є Мірамістин.

Мірамістином – це чудовий антисептик, який допомагає очищати дихальні шляхи від мікробів і вірусів. Найефективніше він діє при захворюваннях верхніх дихальних шляхів. Величезний плюс Мірамістину в тому, що він є абсолютно безпечним для будь-якої людини, будь це вагітна жінка або новонароджене немовля.

Якщо ви ставите питання: “Як використати Мірамістин в домашніх умовах”?, то ми пропонуємо вам детальну інструкцію до застосування цього препарату для інгаляції:

  • Мірамістин треба залити в резервуар небулайзера. При цьому розводити його водою не обов’язково. Можете розвести тільки у тому випадку, якщо інгаляція проводиться дитині до трьох років.
  • Якщо ви використовуєте звичайний паровий інгалятор, тоді вам треба закип’ятити воду і додати в неї Мірамістин в пропорції 1:1. Також можете розвести Мірамістин фізрозчином.
  • Робити інгаляцію можна не більше двох раз на добу по 15 хвилин.
  • Результати ви побачите вже через два дні.
    Повне одужання в середньому настає через 6 днів.

Роблячи інгаляції Мірамістином в домашніх умовах, ви не лише заощаджуєте на дорогих медикаментах, але ще і можете позбавити свій організм від шкідливих компонентів.

Тільки не забувайте, що не можна перевищувати дозу, а також переконайтеся, що у вас або вашої дитини відсутня алергія на цей препарат. Детальніше про цю інгаляцію у відео нижче.

Інгаляції з Мірамістином - парові і через небулайзер дітям і дорослим

Відео матеріали

Top