Кардамон — корисні лікувальні властивості, застосування в медицині

Кардамон родом з Південної Індії і Шри-Ланки, де він росте удосталь в лісах на висоті 800-1500 метрів над рівнем моря. Кардамон також широко культивується в Індії, Південній Азії, Індонезії і Гватемалі. Рослині потрібно тінисте і вологе місце, але добре дренований грунт.

Кардамон є досить великою, багаторічною рослиною, якій треба три роки для того, щоб він дозрів. Його вирощування досить дороге і віднімає багато часу.

Стручки кардамону збирають в суху погоду, перш ніж вони починають відкриватися. Стручки висушують на сонці, або в спеціальних печах для сушки. Ціна кардамону відповідає цінам інших трав, таких як ваніль і шафран.

Корисні і лікувальні властивості кардамону

Корисні і лікувальні властивості кардамону

Кардамон є одним із старих прянощів у світі, він використовувався у великих масштабах ще в стародавньому Єгипті. Рослину використали в індійській медицині (аюрведа) тисяч років назад. Кардамон є прекрасним засобом від багатьох проблем, пов’язаних з травною системою, він допомагає полегшити розлад шлунку, здуття живота і метеоризм. Спеція має ароматичний, пряний смак, і добре поєднується з іншими травами.

Кардамон був відомий в Древній Греції

Кардамон був відомий в Древній Греції в 4 столітті до н.е. Цю спецію використали і як ліки, і для ароматизації блюд. З незапам’ятних часів кардамон використовується для лікування багатьох захворювань травного тракту, таких як судоми шлунку, здуття живота. Кардамон має приємний смак і часто використовується як інгредієнт в ліках, вживаних при проблемах з травленням.

Кардамон застосовували в Індії для лікування різних захворювань

Кардамон застосовували в Індії для лікування різних захворювань, наприклад, таких як астма, бронхіт, камені в нирках, відсутність апетиту і слабкість. У Китаї кардамон використовується для лікування нетримання сечі, а також для зміцнення організму. Кардамон є ефективним засобом для того, щоб позбавитися від неприємного запаху з рота. Він давно відомий як великий афродизіак.

Дослідження, проведені в 60-х роках, довели, що ефірна олія, яку отримують з кардамону, має сильні анти-судорожні властивості, що підтверджують ефективність кардамону в звільненні газу при лікуванні кольок і спазмів.

ефективність кардамону

Настій: залити склянкою киплячої води 1 чайну ложку свіжозмеленого кардамону і залишити настоюватися впродовж 10 до 15 хвилин. Настій треба пити три рази на день. Якщо у вас здуття живота, гази, або відсутність апетиту, обов’язково пити трав’яний настій за півгодини до їжі.

 
 
Top