Корисні властивості волоського горіха

Корисні властивості волоського горіха

Волоські горіхи є одними з найяскравіших представників флори, адже їх незвичайні властивості здавна особливо відзначалися вченими в сфері повноцінного харчування для додання сил і додаткової енергії виснаженому організму. В основному в харчування даний продукт рекомендується вживати при захворюваннях легеневої системи, серцевих хвороб або дисфункції печінки, при розладі функціонування шлунка та системи травлення.

Адже корисні властивості волоського горіха нормалізують діяльність кишечника, а так же зміцнюють організм і сприяють виведенню шлаків і токсинів. Тому, слабкий непоказний плід горіхового дерева в деяких країнах навіть вважався їжею богів і не був доступний звичайним людям.

Історичні відомості про волоський горіх

Корисні властивості волоських горіхів відомі дуже давно. Їх унікальний склад відзначив ще Авіцен (філософ із Стародавньої Греції), який радив вживати даний продукт в їжу всім бажаючим зміцнити своє здоров’я і поліпшити самопочуття. А трактати таджицької медицини, надавали істотне значення горіховим ядрам в лікуванні розладів мозкової діяльності людини, а так само її серця і печінки.

Історичні відомості про волоський горіх

Причому подібний лікарський засіб міг зміцнити не тільки загальний стан і тонус організму, а й налагодити діяльність шлунково-кишкового тракту. До речі використовувати подібний продукт таджицька медицина радила в поєднанні з молоком.

Не менша увага приділялася плодам ліщини і в християнському світі. Навіть у Біблії є неодноразові згадки про дерево, плоди якого мають унікальну цілющою силою. А в даний час вчені з усього світу рекомендують вживати в їжу горіхові ядра для нормалізації функціонування всіх найбільш важливих систем людського організму.

Причому поряд з горіховими ядрами великою користю володіють і перегородки цілющого плода, тому в лікувальних цілях настої і відвари з горіхових перегородок використовуються досить широко.

Унікальні корисні властивості волоського горіха

Корисні властивості волоського горіха в першу чергу обумовлені його унікальним складом. Адже подібні плоди містять такі речовини як комплекс вітамінів груп A, B, PP, C, життєво важливі кислоти, каротин, дубильні речовини і багато інших важливі компоненти.

Унікальні корисні властивості волоського горіха

А ще маленький горішок багатий такими мінералами як калій, кальцій, алюміній, залізо та йод з кобальтом, міддю і цинком. До речі, досить велику кількість цінних компонентів міститися не тільки в самих ядрах, але і в перегородках горіхового плоду.

Плоди волоського горіха та їх склад

Так само заслуговує на увагу той факт, що звичайний горіх володіє високою харчовою цінністю. За своїми поживними властивостями він може стати повноцінним замінником м’яса при дієтичному харчуванні. Адже унікальний склад горіхового ядра сприяє швидкому засвоєнню білка, що міститься в такому продукті, без додаткової енергії.

Плоди волоського горіха та їх склад

Причому щоденне вживання всього трьох чи чотирьох грецьких горіхів може повністю задовольнити потреби людського організму у всіх основних речовинах, які потрібні йому для нормальної життєдіяльності.
Лікування за допомогою волоського горіха

Цілющі ядра корисні при багатьох захворюваннях. Завдяки підвищеному вмісту магнію в поєднанні з медом кілька волоських горіхів здатні заспокоїти нервову систему, нормалізувати здоровий сон і навіть зняти стрес. А властивості заповнювати дефіцит заліза в крові або знижувати рівень цукру при діабеті, за допомогою горіхових плодів відомі вже дуже давно. Якщо приймати чарівні ядра натщесерце протягом десяти днів, то вони можуть навіть повністю позбавити від атеросклерозу.

До речі, для приготування лікарських складів стануть в нагоді не тільки ядра горіха, але і його перегородки. Адже якщо настояти перетинки рослини на воді в пропорції 1:5, і приймати даний настій три рази на добу, то можна з успіхом нормалізувати тиск.

Що дуже цінно при гіпертонії та інших подібних захворюваннях. А геморой і рани або тріщини здатне загоїти масло, отримане з подібного плода. Важливо відзначити, що щоденний прийом горіхового масла здатний повністю відновити слизову оболонку шлунка, а також очистити печінку від накопичених в ній шлаків і токсинів.

 
 
Top