Лікувальні властивості алое, застосування в медицині

Таку рослину, як алое, можна зустріти в кожному будинку. Але далеко не всі люди, навіть ті, які вирощують його вдома в якості квітки, знають про його лікувальні властивості. Адже його вже давно використовують як домішки в косметичні засоби та засоби по догляду за шкірою.

В листі алое містяться ефірні олії, велика кількість амінокислот, вітаміни груп В, С, і Е, а також клітковина та інші цінні мікроелементи.

Окрім цього, алое має бактерицидні властивості. Алое знімає запалення, знищує мікроби і загоює рани. Його використовують при різних ушкодженнях шкіри, таких як сонячний опік, псоріаз, висип різного походження, вугровий висип та багато інших. Крем на основі цієї лікувальної рослини здатний зволожувати та робити шкіру більш пружною, а також знімати запалення або подразнення шкіри. Для того, щоб очистити пори, можна використовувати сік алое.

алое має бактерицидні властивості

Алое часто використовують в медицині. Існує велика кількість препаратів, що містять його сік, як основний інгредієнт. Медикаментозні препарати, в основу яких входить сік алое, мають сильний протизапальний, знеболюючий і антибактеріальний ефект. Такі ліки вже давно використовуються майже в усіх сферах медицини: в гінекології, дерматології, хірургії, стоматології і терапії.

Ця чудотворна рослина прекрасно лікує захворювання ШКТ. Ліки, в яких міститься алое, призначають при гастритах, при виразках, а також при закрепах. Широко використовуються препарати з алое і при лікуванні офтальмологічних захворюваннях, наприклад, при кон’юнктивіті, при короткозорості або запаленні рогівки.

Алое часто використовують в медицині

Вирощувати у себе удома цю цілющу рослину, не потребує сильних зусиль і затрат. Крім того, що вона має цілющі властивості, вона невибаглива у догляді. Навіть, якщо, у вас не буде певний час удома і не зможете за ним наглядати і доглядати, повірте, воно витримає і нічого з ним не станеться.

Вирощувати у себе удома цю цілющу рослину

Але, якщо ви бажаєте, щоб ваша рослина виросла здоровою і повноцінною, то слід дотримуватися декількох правил.

  • Не треба використовувати для його вирощування чисту землю, потрібна суміш землі з деревним вугіллям і цегляною крихтою.
  • У зимову пору року поливати рослину не так часто, як в літній період.
  • І бажано періодично додавати в грунт спеціальні домішки для кактусових.

Як зрозуміло, ця рослина дуже проста у догляді, вона здатна принести вам тільки користь.


 
 
Top