Лікування аденоми простати бджолиним підмором

Захворювання аденоми простати являє собою доброякісне розростання тканин передміхурової залози. Це захворювання бич сучасного сильної статі, до 50% чоловіків похилого віку страждають цією хворобою, але ситуація ускладнюється тим, що контингент чоловіків хворих аденомою простати стрімко молодшає. Офіційна медицина вміє лікувати аденому простати, але в основному хірургічним шляхом. Народна медицина пропонує ефективний метод — лікування аденоми простати бджолиним підмором.


Бджолиний підмор це мертві, загиблі бджоли. Життя бджоли становить всього місяць. Річний підмор збирається до світанку з прилітної дошки, зимовий підмор дістають з дна вулика. Зимовий підмор годиться тільки на зовнішнє застосування. Для внутрішнього застосування придатний лише річний підмор.

Лікування аденоми простати бджолиним підмором

Бджолиний підмор містить віск, мед, прополіс, бджолину отруту, гепарин, магній, цинк та багато інших мікроелементів, має виражені протизапальні властивості.

Для приготування лікарських препаратів з бджолиного підмору використовуються сухі трупики бджіл, без цвілі і інших ознак розкладання.

Як робити настоянку з бджолиного підмору

Найдієвіший засіб з бджолиного підмору це спиртова настоянка. Вона готується так: в пляшку з темного скла поміщаються дві столові ложки зібраного підмору і заливаються пляшкою високоякісної горілки. Заповнену пляшку укутують темною тканиною і ставлять в тепле місце на 20 днів, щодня збовтуючи. Після цього настій проціджують від бджіл і заливають назад. Зберігати її потрібно в темному місці.

До вживання цієї настоянки потрібно підходити обережно і починати лікування з 2-3 крапель щодня протягом тижня. Після того, як людина переконається у відсутності алергічних реакцій, можна братися за 2-х місячне лікування, приймаючи по 15-20 крапель (половину чайної ложки) два рази в день після вживання їжі. Краще обмежуватися проведенням такого курсу 1 раз в рік.

Як робити відвар з бджолиного підмору

Набагато швидше можна приготувати водний відвар бджолиного підмору, але екстракт діючих речовин, у спиртовому розчині більше і різноманітніше. Відвар бджолиного підмору робиться наступним чином: 1 столова ложка бджолиного підмору додається до половини літра холодної води, доводиться до кипіння і вариться на слабкому вогні дві години. Остиглий відвар потрібно процідити в темний посуд і зберігати в холодильнику протягом трьох днів. Курс лікування цим відваром — місяць по столовій ложці два рази на день. Цей курс можна проводити один раз на півроку.

Існує рецепт, що рідко зустрічається, при якому у відвар додається столова ложка меду і чайна ложка настоянки прополісу. Цей вид відвару бджолиного підмору зберігається довше, до тижня. Починати курс лікування таким відваром рекомендується в молодик, вживаючи його по столовій ложці два рази в день до їжі протягом трьох тижнів. Після тижневої перерви курс рекомендується повторити. До нового курсу лікування таким відваром бджолиного підмору можна приступати через півроку після закінчення попереднього.

Лікування аденоми простати бджолиним підмором стає все більш популярним засобом народної медицини, за його успішності. Це засіб крім також піднімає імунітет, збільшує працездатність, покращує роботу серцево-судинної системи. Однак висока біологічна активність речовин, що містяться в бджолиному підморі, диктує необхідність великої обережності у застосуванні препаратів і вимагає буквального дотримання рекомендацій по способах вживання. Не варто забувати, що новоутворення бувають не тільки доброякісними, але і злоякісними.

Рекомендуємо Вашій увазі корисне відео про лікування аденоми простати бджолиним підмором:

 
 
Top