Лікування імпотенції народними засобами назавжди

Лікування будь-якого захворювання слід розпочинати із з’ясування його причини. Причини імпотенції можуть бути як фізіологічними (низький рівень тестостерону, порушення кровообігу, проблеми з нервовою системою), так і психологічними (невпевненість в собі, депресія, хронічна втома, тривога і страх).

Для лікування захворювання, яке характеризується послабленням чоловічої статевої сили, існують різні методи: застосування лікарських препаратів і біостимуляторів, лікувальний масаж, а також народні засоби.

Переваги методів народної медицини

  • Медичні препарати хоча і дають позитивний результат, але характеризуються наявністю побічних ефектів і протипоказань. Лікування імпотенції із застосуванням народних засобів не представляє такої небезпеки. Крім того, використання деяких з них (наприклад, волоського горіха) приносить користь здоров’ю в цілому.
  • Застосування народних засобів в лікуванні імпотенції просто і зрозуміло, і вам не треба витрачати час на похід до лікаря.
  • Народні засоби універсальні. Їх можна використати незалежно від причини захворювання, а також у поєднанні з ліками.

Правильне лікування імпотенції народними засобами назавжди позбавить вас від проблем в статевому житті. А що означає “правильне лікування”? Це вибирання тих народних засобів, які підходять саме вам. Тобто ви повинні враховувати протипоказання, адже “народний засіб” не означає безпечний засіб. Необхідно приймати той або інший продукт систематично. В цілому одужанню сприятиме правильний розподіл часу праці і відпочинку, а також здоровий сон.

Розглянемо найбільш популярні і доступні засоби народної медицини.

Волоські горіхи

likuvannia impotencii narodnimi zasobami nazavgdi

Приносять користь не лише статевому органу, але і здійснюють оздоровлюючу дію на увесь організм. Приготувати лікувальну суміш дуже просто. Для цього візьміть декілька волоських горішків (10-12 шт.), а також по 200 гр. родзинок, чорносливу, інжиру і все ретельно подрібніть. Приймати слід дві столові ложки перед сном. Зберігати в холодильнику.

Женьшень

likuvannia impotencii narodnimi zasobami nazavgdi

У застосуванні цього народного засобу є ряд протипоказань, таких як психічні захворювання, безсоння, гіпертонія, висока температура і інші.

Можна зробити спеціальну настоянку. Для її приготування вам знадобиться сухий подрібнений корінь женьшеню (20 гр.) і 70% спирт (300 мл). Корінь слід витримати впродовж 3 тижнів, а потім процідити. Приймати настоянку необхідно таким чином: по 25 крапель до їжі 3 рази на добу. Через 2 тижні робиться перерва, після чого курс лікування поновлюється.

Імбир

likuvannia impotencii narodnimi zasobami nazavgdi

Хвороби серцево-судинної системи, запальні процеси, виразка шлунку є протипоказаннями в застосуванні імбиру.

Великим плюсом вважається різноманітність форм, в яких можна приймати імбир. Це і ароматний імбирний чай, і приправа до багатьох страв (особливо до м’ясних, рибних страв, різних десертів) і навіть розчин, який додається у ванну.

Але можна виготовити і спеціальну настоянку з імбирем. Для цього потрібно залити літром горілки дрібно натертий корінь імбиру (1 кг). Спочатку суміш настоюється 15 днів в теплому місці, потім 100 грам імбиру, отриманого у такий спосіб, знову заливається спиртом (300 гр.) і настоюється 2 тижні. Настоянку необхідно приймати щодня перед сном у кількості 10 крапель.

Селера

Варіантом використання є просте включення кореня селери в щоденний раціон (наприклад, використання в салаті). Також існує рецепт смачної лікувальної страви з кореня селери. Приготувати його можна таким чином:

  • подрібніть корінь селери;
  • відваріть його в злегка підсоленій воді;
  • обсмажте в рослинній олії, борошні і воді;
  • додайте до нього мускатні горіхи і курячий жовток.

Страву потрібно їсти відразу, поки вона не охолола.

Top