Лікування мастопатії народними засобами

Мастопатія — дуже неприємне захворювання для прекрасної половини людства. Його суть в тому, що сполучна тканина молочної залози надмірно розростається, викликаючи млявість, хворобливість, а іноді призводячи до ризику розвитку раку грудей. Тому не варто відкладати боротьбу з недугою. Ефективне лікування мастопатії народними засобами: рецепти, які допомогли і молодим дівчатам, і літнім пані корисні і доступні усім.

Каланхое, мед і часник

Дуже ефективно в лікуванні мастопатії рослина каланхое. Його можна вживати у поєднанні з натуральним медом. Каланхое необхідно максимально подрібнити і перемішати з медом. Отриману суміш вживати по столовій ложці з ранку після сну і на ніч. Пройде час, і кістозне утворення почне зменшуватися в розмірах.

На допомогу також прийде часник. З нього треба зробити олію. Подрібніть середню голівку часнику і додайте в 100 грам нерафінованої рослинної олії. Зберігати цю суміш краще всього в холодильнику. Вживайте протягом місяця за півгодини до сніданку, обіду і вечері, у кількості однієї столової ложки. Для більшого ефекту можна додати стільки ж за об’ємом лимонного соку.

Для максимального результату прикладайте до грудей компреси 9% розчину хлориду натрію, або звичайної кухарської солі. Бажано робити компреси на ніч.

Мазь з чистотілу при мастопатії

likuvannia mastopatii narodnimi zasobami

Відомий також оздоровлюючий ефект квіток чистотілу. Для приготування з них мазі треба подрібнити їх і вижати сік, використовуючи марлю. Потім, узявши одну частину соку, додати до нього іншу частину розтопленої олії (рослинного або тваринного походження). Олія і сік мають бути гарненько перемішані. Термін зберігання виготовлених ліків може досягати року.

Лікування буряком

Звичайний усім буряк може стати хорошим помічником в лікуванні мастопатії. Купіть в магазині хороший, зрілий буряк. Натріть його на дрібній терці і підігрійте на повільному вогні. У кінці додайте дві столові ложки оцтового розчину 9% концентрації і трохи остудіть. Масу прикладати до грудей перед сном впродовж десяти днів. Прокинувшись, видаліть захололий буряк і обмотайте грудну клітку теплим шарфом.

Потужний ефект лободи

Звичайний бур’ян — лободу, можна використати в якості незамінного засобу при цій недузі. Зберіть якомога більше лободи, оптимальна вага — близько кілограма. Пускайте в хід усі частини рослини: і гілки, і квітки, і листя. Ретельно промийте прохолодною водою зібрані частини рослини і просушіть. Лободу необхідно з’єднати зі свинячим салом масою приблизно півкілограма. Для цього і бур’ян, і сало дрібно рубаються і перемішуються в посуді з емальованою поверхнею. Ліки у результаті вийдуть зеленуватого кольору. Його слід зберігати при температурі трохи вище за нуль градусів за Цельсієм.

Така суміш застосовується у вигляді компресу на усі груди, доходячи до пахв. Перед нанесенням ліки слід виставити з холодильника і дати йому досягти кімнатної температури. А після накладення компресу згори накритися чим-небудь вовняним. Процедуру треба повторювати щодня, при цьому кожного разу добре промиваючи шкіру грудей з милом.

Ви все ще ставите питання, чи варто проводити лікування мастопатії народними засобами : рецепти, які допомогли багатьом жінкам вже дуже нескладні і доступні, а чи так вони ефективні насправді? Але ж відгуки дійсно підтверджують користь народних методів. Тому відповідь на питання про доцільність лікування виключно ствердна. Не допускайте ускладнень і почувайте себе справжньою жінкою!

 
 
Top