Лікування полікістозу яєчників народними засобами

Дана хвороба є серйозною проблемою сучасних жінок, тому що є однією з основних причин жіночої безплідності. Полікістоз яєчників часто викликається надлишком інсуліну і гормональним дисбалансом. Цим захворюванням страждає 15% жінок. Полікістоз яєчників найпоширеніша дисфункція гормональної системи і причина безпліддя, що найбільш часто зустрічається. Щоб цього не допустити, при перших ознаках порушення циклу менструації потрібно відвідати гінеколога.


Починати лікувати цю проблему необхідно із звертання уваги на харчування. Необхідно виключити зі свого раціону жирне м’ясо, копченості, білий хліб. Збільшити споживання кисломолочних продуктів, овочів і фруктів, поступово зменшувати щоденні порції.

Лікування полікістозу яєчників народними засобами

Полікістоз яєчників лікується довго, потрібно налаштуватися на лікування протягом півроку, а то і більше, при цьому лікування травами не допускає застосування протизаплідних таблеток. Настоянки трав використовують між крововтратами, на період менструації, роблячи перерву. Давайте розберемо найбільш дієве та ефективне лікування полікістозу яєчників народними засобами.
Корінь кульбаби

Ефективним засобом є корінь кульбаб
Ефективним засобом є корінь кульбаби

Ефективним засобом є корінь кульбаби, який можна знайти в аптеках. Крім цієї дії, корінь кульбаби є хорошим засобом для лікування печінки, що не завадить при лікуванні кістозу яєчників. Висушений і подрібнений корінь кульбаби у пропорції 10 грам на 200 мілілітрів вариться в емальованому чи скляному посуді. Після цього відвар добре потримати під рушником, щоб остигання відбувалося повільно. Зберігати такий відвар потрібно в холодильнику не більше 3-х днів. Приймати відвар кореня треба кілька разів на день по 50 мілілітрів.

Борова матка

 

Борова матка
Борова матка

Вдало лікує від цієї хвороби старовинне народне засіб гінекології — борова матка. Цю траву можна також знайти в аптеках, що спеціалізуються на травах. Спиртовий екстракт борової матки можна зробити вдома. Для цього 50 грам трави потрібно помістити в пляшку високоякісної горілки. Настоянка витримується в теплому місці, в темряві 35 днів. Вживається тричі на добу по чайній ложці 6 місяців, роблячи перерви на час менструації.

Коріння червоної щітки

 

допомагає вилікувати багато захворювань в гінекології

Є ще рослина, яка поширене тільки на Алтаї, червона щітка, яке допомагає вилікувати багато захворювань в гінекології. Червона щітка в народній медицині вважається сильною травою для жінок. Вона має омолоджуючий ефект, покращує гормональний фон, що дуже важливо при цій хворобі. Червона щітка піднімає тиск, тому пити її краще вранці, щоб не було проблем зі сном. Гіпертонікам червона щітка протипоказана. Настоянка червоної щітки робиться так: 80 грам коренів заливається пляшкою високоякісної горілки і настоюється в теплому місці, в темряві тиждень. Настоянку потрібно щодня збовтувати. Вживається тричі на добу через шість місяців з перервами на період менструації.

Дуже хороший результат дає суміш коренів червоної щітки і коріння левзеї в рівних частках. Цю суміш заварюють як чай в чайнику.

Корінь молочаю паласу

 

Корінь молочаю паласу

Успішно застосовується у разі цього захворювання сильний імуномодулятор — молочай палас. Це рідкісна рослина в аптеках не буває. Її можна знайти тільки в крамницях трав або в Інтернеті. Настойка молочаю паласу готується так: 10 г сухих коренів залити пляшкою високоякісної горілки і залишити в теплому місці, в темряві на 2 тижні, щодня струшуючи. Починати прийом цієї настоянки треба з кількох крапель. Дозу потрібно збільшувати до 30 крапель на прийом. Потім треба знижувати дозу на 1 краплю кожен день. Протягом 60 днів потрібно відпочити, а потім повторити курс.

Рекомендуємо Вашій увазі корисне відео про те, як лікувати полікістоз яєчників:

Top