Лікування щитовидної залози у жінок народними засобами

Багато хвороб щитовидної залози у представниць прекрасної статі зустрічаються набагато частіше, ніж у чоловіків. При цьому бувають доброякісні і злоякісні пухлини. Аденоми (доброякісні пухлини) можуть бути невеликими або великими. Коли вони досягають чималих розмірів, без втручання хірурга вже не обійтися.

А ось для лікування невеликих аденом можна застосовувати народні засоби і методи, мова про які піде нижче.

Іноді на тлі зобу, який існує у жінки упродовж довгого проміжку часу, розвивається рак. На початку хвороби симптоми можуть бути відсутніми, але потім через якийсь час пухлина збільшується, жінку турбують тяжкі відчуття здавлення в горлі, біль, нестача дихання і трудності з проковтуванням їжі.

Але навіть якщо потрібно оперативне втручання, лікування щитовидної залози у жінок народними засобами може помітно прискорити процес лікування і зменшити хворобливі відчуття.

Народних засобів і методів лікування щитовидки існує багато. Перш ніж застосовувати яке-небудь з них, з’ясуєте про протипоказання, оскільки не усі лікарські рослини і продукти харчування можуть бути безпечні саме для вас. Перерахуємо найпопулярніші і ефективніші народні засоби.

Перстач білий для лікування щитовидної залози

Ця лікарська рослина нормалізує функцію щитовидки. Ви можете приготувати з неї настоянку. Для цього візьміть 100 гр. коренів перстача білого, подрібніть в порошок і залийте одним літром горілки. Настоюйте перстач впродовж місяця.

Приймати слід 30 крапель до їжі впродовж одного місяця. Далі робиться перерва, і курс поновлюється.

Волоські горіхи

likuvannia schitividnoi zalozi u ginok narodnimi zasobami

Є декілька способів використання волоських горіхів в лікуванні. По-перше, можете придбати в магазині або на ринку неочищені волоські горіхи, розколоти їх і дістати перегородки. З перегородок готується відвар або настоянка на горілці.

По-друге, можете приготувати смачнішу суміш. Для цього вам знадобиться гречана крупа, гречаний мед і ядра волоських горіхів. Все необхідно узяти у кількості 1 склянки, подрібнити і перемішати. Приймають ці дивовижні ліки протягом одного дня, потім тиждень зберігають в холодному місці і поновлюють лікування.

Чорна смородина і суниця

Ягоди суниці рекомендується вживати у свіжому вигляді. Якщо вирішили використати смородину, то вам знадобляться її квітки, з яких треба приготувати відвар. Крім того, відвар з квіток смородини згодиться не лише в лікуванні захворювань щитовидки, але і допоможе при кашлі, хворобах печінки.

Йод

Давно відомо, що однією з причин захворювань щитовидки є дефіцит йоду в організмі. Можете просто приймати продукти з багатим змістом йоду (йодована харчова сіль, морська капуста, деякі сорти риби і інші) або вибрати спеціальне лікування йодом.

Спеціальне лікування полягає в тому, що ви повинні узяти одну краплю 5% йоду (якщо маса тіла більше 65 кг, то 2 краплі), розбавити її в склянці будь-якого соку. Потім слід випити третину склянки отриманої рідини. Робиться це двічі в тиждень.

Є простіший спосіб — це зовнішнє застосування йоду. Просто щодня змащуйте ним область щитовидної залози.

Овес

Візьміть колоски вівса і приготуйте з них відвар або спиртову настоянку. Якщо приготуєте дуже міцну настоянку, то можете змочити в ній тканину і прикласти до щитовидної залози. В сукупності з лікуванням у ендокринолога цей метод допомагає добитися відмінних результатів.

Це далеко не всі народні засоби. Окрім вищеперелічених також використовуються кора вишні, дрік фарбувальний, чистотіл великий, дубова кора, суміш з овочевих соків, трава зобник і багато чого іншого.

 
 
Top