Лікування варикозу народними засобами в домашніх умовах

Варикоз — збільшення в діаметрі вен і потоншення їх стінок. Це дуже неприємне захворювання, з яким краще звернутися до лікаря. Але лікування варикозу народними засобами в домашніх умовах теж можливо і, більше того, заохочується самими лікарями.

З цією недугою боролися і борються упродовж довгих років, тому народній медицині відома безліч досить ефективних способів. Що і коли використати, щоб впоратися з неприємними симптомами? У цій статті представлені найпопулярніші продукти і методики.

Часник з олією для лікування варикозу

Ретельно подрібніть часник. Він має бути білим, без синього відтінку. З’єднайте його з вершковим маслом в пропорції 1:2. Сумішшю, що вийшла, треба обробляти вени кожен вечір, наклавши поверх суміші пергаментний папір і зафіксувавши пов’язкою. Уранці очистите шкіру від залишків складу і помістіть в тепло.

Зелені помідори

likuvannia varikozu narodnimi zasobami v domashnih umovah

Тут все неймовірно просто. Наріжте незрілі помідори тонкими шматами і прикладіть як компрес до хворих місць. Цю нехитру процедуру треба робити регулярно, круглий рік. Після закінчення деякого часу симптоми варикозу підуть на спад.

Використовуємо кропиву

Візьміть жменю кропиви і запаріть в 200 мл киплячої води. Дайте настоятися близько години. Перед застосуванням процідіть і отриманий напій вживайте уранці, вдень і увечері по 50 мл Прийом кропив’яного настою триває впродовж місяця, потім робиться пауза на два тижні, потім лікування поновлюється.

Мускатні горіхи

Добре подрібніть мускатні горіхи. У великих кількостях вони отруйні, тому невелику їх жменю (ні в якому разі не більше чайної ложки!) і стільки ж меду помістите в склянку киплячої води. Залиште на 30 хвилин. Приймається цей розчин уранці після пробудження і через пару годин після першого вживання їжі. У поєднанні з прийомом приготованих ліків можна споживати горіхи кедра, а шкіру натирати олією кедра.

Картопляне пюре

likuvannia varikozu narodnimi zasobami v domashnih umovah

Якщо біль в ногах зовсім замучив, то спробуйте високоефективний метод, що допомагає її втихомирити. Звільніть від шкірки близько 5 середніх бульб картоплі, розітріть в пюре і покрийте ним хворі вени. Почекайте декілька годин, і хворобливі відчуття стихнуть.

Настій з арніки і лісових горіхів

Закип’ятіть півлітра води і залийте ними столову ложку арніки і кори лісового горіха. Настоюйте біля третини доби. Вживається такий настій до їди у кількості однієї третини склянки.

Компреси з трав

У літній час можна самостійно збирати різні лікувальні трави. Наприклад, можна вдосталь запастися стоногою. Також пошукайте лопух, подорожник, листя капусти. Необхідно використати листя цих рослин в якості компресів, фіксуючи пов’язкою. Час дії одного компресу — 30 хвилин, в добу застосовується чотири рази. Таке лікування дійсно ефективне, хоча і доведеться почекати видимих змін.

Вправи Микуліна

Виявляється, можна боротися з варикозним розширенням вен не лише за допомогою прийому ліків, але і особливого комплексу вправ. Одно з них полягає в наступному: злегка підвестися на пальці ніг, піднявши п’яти лише на сантиметр, і швидко опустити стопу на землю. При виконанні не треба квапитися. Оптимальна кількість повторів — близько 40 разів, потім невелика перерва на декілька секунд. Цей комплекс робиться до 5 раз на добу.
Вищеперелічені методи є простими у виконанні і доступними кожному. Тому лікування варикозу народними засобами в домашніх умовах цілком реально. Варто лише пам’ятати, що дотримання спеціальної дієти і зайняття лікувальною гімнастикою значно підвищать ефективність домашніх засобів.

Related Post

 
 
Top