Магніти від куріння

Магніти проти куріння «працюють» тільки у разі, якщо позбавитися від нікотинової залежності ви дійсно хочете. Магніти від куріння — це набір з двох маленьких позолочених магнітів, які кріпляться до особливої точки вуха і допомагають позбавитися від нікотинової залежності. На відміну від аптечних пластирів, які виділяють в організм невеликі дози нікотину, вони абсолютно нешкідливі. Дія магнітів проти куріння засноване на терапевтичному впливі на деякі біологічно активні точки, які безпосередньо пов’язані з тягою до куріння. Комерційна назва магнітів — Zerosmoke.

Як працюють магніти проти куріння

Магніти від куріння

За словами виробників, ефективність застосування магнітів від куріння заснована на аурикулотерапії — однієї з гілок голкотерапії, яка розглядає вушну раковину як проекцію положення ембріона в матці. При впливі на певні точки вуха можна вплинути на різні внутрішні системи організму.

Численні дослідження, які проводили в цій області виробники магнітів від куріння Zerosmoke, довели, що при натисканні на особливий ділянку шкіри вушної раковини у людини пропадає тяга до куріння. Більш того, вона починає відчувати огиду до запаху тютюну, що сприяє швидшому відмови від цієї згубної звички.

Щоб зробити метод більш простим у застосуванні, розробники замінили голки спеціальними магнітами, покривши їх поверхню 24-каратним золотом, яке захищає шкіру від можливої алергічної реакції. До слова, золото може бути як жовтим, так і білим — магніти проти куріння однаково діють в обох різновидах Zerosmoke.

Як працюють магніти проти куріння

«Магніти проти куріння» працюють «тільки у разі, якщо позбутися від нікотинової залежності ви дійсно хочете. Інакше їх дія неефективна.»

Інструкція по застосуванню магнітів від куріння

До набору для лікування нікотинової залежності виробники докладають інструкцію такого змісту:

  1. Носити магніти проти куріння потрібно від 2 до 4 годин на день. Можна розділити цей час на кілька періодів: наприклад, годину або дві вранці і годину чи дві ввечері.
  2. Зверніть увагу, що обидва магніту мають різні розміри. Маленький призначений для зовнішнього боку вуха, великий — для внутрішнього.
  3. Взаємне тяжіння між магнітами дозволяє надійно закріпити їх на шкірі вушної раковини.
  4. Перед використанням набору обов’язково необхідно вимити руки.
  5. Для закріплення магнітів від куріння вам знадобиться дзеркало. Встаньте напроти нього і прикріпіть магніти до вуха в зазначеній точці. Якщо ви правша, найпростіше розмістити їх на правому вусі (і навпаки). Будьте обережні: при маніпуляціях над раковиною слід закрити стік пробкою.
  6. Больових або інших неприємних відчуттів у вушній раковині бути не повинно. Якщо біль все-таки є, не можна її терпіти. Краще перемістити магніти трохи вправо або вліво, щоб дискомфорт зник. Інструкція по застосуванню магнітів від куріння
  7. Перші 6-7 днів лікування можна продовжувати багато курити, можна зменшити кількість сигарет (за бажанням), а можна кинути зовсім.
  8. Через тиждень від початку використання набору потрібно перестати палити остаточно.
  9. Якщо вам захочеться курити в момент, коли магнітів на вусі немає, потрібно помасажувати біологічно активну точку протягом хвилини.
  10. До кінця четвертого тижня носіння набору, тяга до паління пропадає.

Протипоказання

Не можна використовувати магніти від куріння вагітним жінкам, а також людям з кардіостимуляторами або іншими схожими електромедичної пристроями.

Відгуки про магніти проти куріння

Якщо судити за численними відгуками в інтернеті, магніти від куріння мають свої переваги і недоліки. Так, деякі користувачі скаржаться на біль при їх носінні, іншим не подобається зовнішній вигляд набору, треті нарікають на те, що вони занадто швидко розмагнічуються.

Відгуки про магніти проти куріння

Є багато і позитивних відгуків: в них зазначено, що тяга до паління дійсно слабшає і незабаром пропадає зовсім, потрібно тільки правильно визначити точку на вушній раковині. Можливо, для цього навіть доведеться звернутися до рефлексотерапевта.

У будь-якому випадку, вам все-таки необхідно прикласти деякі зусилля, щоб кинути палити. Якщо намір дійсно сформовано, то цей засіб сміливо можна використовувати. Тільки купуйте магніти в перевірених точках, інакше можете придбати підробку.

 
 
Top