Монастирський чай проти паразитів

Що являється антипаразитарним чаєм та який ефект від його прийому? Нижче наводяться відгуки про монастирський чай від глистів, аналізується склад. Чи здатний він боротися з паразитами, або це черговий сумнівний продукт, мудрих маркетологів?


Очищення організму від паразитів, сьогодні можна робити в домашніх умовах. Незважаючи на великий вибір лікарських препаратів, спрямованих на виведення паразитів, народні засоби продовжують мати попит та часто застосовуються багатьма людьми для лікування.

Монастирський чай проти паразитів

Монастирський антипаразитарний чай — це унікальний трав’яний збір, який має широкий спектр дії. Цей натуральний лікарський засіб використовувався традиційно в монастирях, трави для якого ченці збирали самі. До того ж, він абсолютно безпечний для організму і не дає таких побічних ефектів, як фармацевтичні препарати.

Що таке монастирський чай від паразитів?

Багатьох зацікавить, чому він називається монастирський? З такою назвою на ринку є присутніми декілька видів чаю: нирковий, сечогінний та інше. Що в цій назві правда чи вигадки?

У монастирях завжди збирали і заготовлювали трави, які потім використовували для лікування. Багато монастирів мали свої «лікувальні» грядки. Ця традиція триває і сьогодні. І не лише в нашій країні.
Тому в монастирях мається солідний досвід знань про трави. Послушники самостійно займаються збором, виробництвом та продажем чаю або зборів. Поступово назву «монастирський», запозичили різні виробники фіто продуктів, що не мають до монастирів ніякого відношення.

Цей прийом можна зрозуміти: слово «монастирський» звучить автентично та асоціюється з повністю натуральною, унікальною рецептурою, яка має особливу дію, завдяки молитвам та чистоті походження. А трави, використані в такому продукті, напевно зібрані та заготовлені за усіма правилами, витриманими упродовж багатьох років людьми, зосередженими на своєму зайнятті.

Проте, більшість зборів, які пропонують під назвою «монастирський антипаразитарний чай» до монастирів не мають ніякого відношення. Справжній антипаразитарний напій (чай) під назвою «монастирський збір батька Георгія», можна придбати, наприклад, тільки в монастирі. Це не означає, що все навкруги підробка. Ніщо не заважає сучасним фіто компаніям взяти за основу старовинний рецепт монастирського чаю та надати покупцям якісний продукт.

Монастирський чай від паразитів склад

Монастирський чай від паразитів — ця загальна назва для зборів, що випускаються різними компаніями. Вони можуть мати різний склад, нижче наводиться розбір складу чаю, виробленого в Білорусії. У аптеках можна зустріти фіточай № 28, склад «Антипаразитарний», збір № 68-а глистогінний та інші.

Існує також іван-чай «Монастирський», включає 6 трав: звіробій, дивосил, шипшину, материнку, квіти та траву іван-чаю. Має загальні властивості, виробник — ТОВ «Український чай».
Іван-чай або зніт дійсно активно використовувався на Русі в скитах та монастирях для приготування корисного напою. У антипаразитарні суміші трава іван-чаю дійсно може входити, її цілющі властивості великі, але цілеспрямовано при зараженні гельмінтами вона не використовується.

У будь-якому випадку, склад монастирського чаю від паразитів — ця сировина, отримана від рослин, що ростуть на території України. Не містить екзотичних компонентів, на зразок олії чайного дерева. Унікальність чаю — в кількості та комбінації трав. Це не стандартний трав’яний збір з однозначними свідченнями, а універсальний напій, сприяючий загальному оздоровленню організму. Які трави входять до монастирського чаю, найбільш популярного в Україні?

Монастирський чай проти паразитів

Пижма — використовується для позбавлення від круглих черв’яків, покращує перистальтику кишечника.
Полин — з трав збору має найбільш виражений протипаразитний ефект.

Календула — вважається, що вона позбавляє від лямблій. Заспокоює шлунковий біль. Відмінний противірусний та антимікробний засіб.
Ромашка — має яскраву антигельмінтну, протимікробну та противірусну дію, хоча рідко використовується самостійно для позбавлення від глистів, але входить до збору, як імуномодулятор.

Шавлія — рослина настільки добре вивчена, що навіть у Гіппократа можна зустріти рекомендації про її застосування. Відвар з листя рослини відомий антимікробною дією, очищає від паразитів, бактерій, грибків. Стимулює функції органів ШКТ.

Кропива. Відомий рецепт від гельмінтів на її основі: 1 столову ложку кропиви залити 1 склянкою окропу, дати настоятися, приймати по 2-3 ст. л. до їди 3 рази на день.
Кора дуба — має терпку дію, що позитивно позначається на роботі органів ШКТ.
Деревій — має ранозагоювальні та глистогінні властивості.
М’ята — стимулює роботи ШКТ, заспокоює різі, болі, нерви.
Реп’ях (чи парило) — стимулює секрецію жовчі, негативно діє на паразитів.
Листя берези — стимулюють регенерацію клітин та виведення токсинів з організму.
Сушениця топ’яна — протизапальний засіб. Має властивість загоювати і покращувати структуру слизових оболонок.

Монастирський чай від паразитів № 7

Схожий збір може мати назву монастирський чай від паразитів №7. Він включає відповідно до 7 трав із списку вище:

 • Пижма;
 • Полин;
 • Ромашка;
 • Шавлія;
 • Деревій;
 • Кора дуба;
 • Парило.

Монастирський антипаразитарний чай Георгія

Монастирський антипаразитарний чай батька Георгія має склад з 16 трав. Окрім вже згаданих кропиви, шавлії, ромашки, сушениці топ’яної, деревію і полину містить інші 10 трав:

 • Безсмертник;
 • Череду;
 • Чебрець;
 • Мучницу;
 • Пустирник;
 • Жостір;
 • Шипшину;
 • Березові бруньки;
 • Квіти липи;
 • Котячу лапку.

Як бачимо, склад антипаразитарного чаю може бути різним, і відмінності істотні.
Усі трави із списку вище мають не стільки глистогінну дію, скільки загально зміцнюючу. Кожна з трав має власну специфічну дію, яка посилюється у зборі.

Наприклад, корисні властивості однієї тільки кропиви — це перелік не менше десятка пунктів (проти запалення, загальнозміцнююча, підвищує імунітет внаслідок вмісту органічних кислот, активація кровотворення та ін.).
У відгуках про чай часто зустрічаються епітети: «помолодшав», «почуваю себе енергійнішим та бадьорішим».
Виробником дійсно заявлено, що монастирський чай проти паразитів сприяє підвищенню життєвого тонусу та оновленню усіх органів і систем, покращує обмін речовин та якість крові, м’яко впливає на органи ШКТ, нормалізуючи їх роботу.
У цьому нескладно переконатися, ще раз поглянувши на склад, багато трав — традиційні учасники шлункових, печінкових та жовчогінних зборів.

Антипаразитарний монастирський чай корисні властивості

Монастирський чай проти паразитів

Монастирський антипаразитарний чай не лише позбавляє від гельмінтів, що мешкають в кишечнику. Його призначення — глобальне чищення організму. Застосування засобу широке. Покращення складу крові, лімфи та якість роботи всіх внутрішніх органів (від судин до кишечника) він підвищує стресостійкість, дарує бадьорість, гарний настрій та дозволяє боротися з такими серйозними системними захворюваннями як:

 • Діабет;
 • Цироз печінки;
 • Атеросклероз;
 • Безпліддя у жінок;
 • Гіпертонія;
 • Депресії;
 • Простатит;
 • Гастрити;
 • Порушення сну;
 • Артрит і остеохондроз;
 • Онкологія.

Усі трави в складі — багаті джерелом вітамінів та мікроелементів. При регулярному прийомі збору, можна:

 • Нормалізувати вуглеводний баланс;
 • Понизити високий артеріальний тиск;
 • Нормалізувати рівень цукру в крові;
 • Зміцнити імунітет;
 • Понизити підвищену вагу.

Трави, що входять в монастирський збір, можуть стати профілактикою багатьох захворювань, зменшити запалення та біль, які викликані різними хронічними захворюваннями.

Монастирський чай від паразитів правда чи вигадки?

Безперечно, монастирський антипаразитарний збір дуже привабливий по складу, але чи допоможе він від паразитів?
Судячи з наявності вмісту таких ефективних антипаразитарних трав як: пижма, полин, календула та інші, він дійсно може сприяти позбавленню від глистів. Але, ефект занадто індивідуальний. Монастирський антипаразитарний чай — це правда, чи вигадки? Залежить від ситуації.

Багато людей охоче вірять, що їх погіршення здоров’я викликане саме невідомими паразитами, причому поставити діагноз (виявити паразитів за допомогою простого аналізу калу або крові можливо не завжди) не готовність самого пацієнта, наслідок гидливості, сорому або ліні.

Такими суперечливими властивостями людської натури активно користуються продавці, пропонуючи продукт відразу від усього. Нескладно зрозуміти, що лікувати все і всім — це все одно, що стріляти з гармати по зграї птахів. Результат мало передбачуваний.

На сьогодні досить добре вивчена класифікація гельмінтів і паразитарні захворювання. Є три групи гельмінтів (круглі черв’яки, стрічкові, сисуни) і більше 2 тисяч видів. Засобу для лікування від усіх відразу не існує!
Ні офіційна, ні народна медицина не мають в арсеналі такого препарату. З іншого боку, засоби офіційної медицини часто мають серйозні побічні ефекти. Чай від глистів на основі трав має вагому перевагу — він безпечний, протипоказання мінімальні.

Найбільш розумним буде об’єднати досягнення офіційної та народної медицини, користуючись плюсами обох і вживати монастирський антипаразитарний чай, виразно розуміючи, який саме його ефект.

Іноді його називають чай від грибка і паразитів, використовують проти трихомониазу та інших захворювань. У цьому є резон: багато хвороб, наприклад, оніхомікоз провокують: слабкий імунітет, носіння незручного взуття, стреси та підвищені навантаження. Монастирський чай проти грибка має той же склад і діє так само. Зміцнюючи організм в цілому, дозволяє ефективно боротися із захворюванням.

Монастирський чай проти паразитів

Як пити монастирський чай від паразитів

Як і при лікуванні будь-якого захворювання, цей чай пропивають курсом. Для чаю «Святодар» курс — 2 місяці. Білоруський протипаразитарний чай п’ють індивідуальним курсом, починаючи з 1/4 склянки натщесерце уранці, поступово збільшуючи до 1 склянки в день.

Приготування, допустимі дозування та правила прийому вказуються на упаковці.
Якщо приготувати збір своїми руками в домашніх умовах, то трави заварюються окремо (оскільки різні трави необхідно настоювати різну кількість часу), і тільки тоді змішуються в один напій.
Деякі готові збори («Святодар») представлені у вигляді зручних спресованих капсул, або у вигляді сиропу, які досить розчинити в чашці води.

Відвар збору батька Георгія приймають в дозуванні 100 грам (півстакана) три рази на день впродовж 1 місяця, при необхідності курс повторюють після перерви.
Як правило, трав’яний збір такого плану вживають в потрібній дозі за 15-20 хвилин до їди. Уточнюйте інформацію на упаковці з саме вашим чаєм.

Чи можна приготувати монастирський антипаразитарний чай своїми руками? Це можливо, тим паче, що склад чаю не є секретом. Проте, як вивірити пропорції, щоб отримати саме монастирський чай від паразитів?
У книгах з фітотерапії можна знайти різні рецепти чаїв, комплексів і коктейлів, які можуть замінити фабричний монастирський збір. Якщо є можливість виділити час на детальне знайомство з травами, народна медицина має у своєму розпорядженні масу рецептів, в яких детально вказано, які трави від яких паразитів допоможуть, як пити, в яких пропорціях заварювати.

Де придбати монастирський чай від паразитів, ціна?

Скільки коштує монастирський чай? Ціна розрізняється залежно від виробника та націнки продавця. Справжній монастирський антипаразитарний чай можна придбати безпосередньо у виробників, в магазинах офіційних дистриб’юторів, безпосередньо в монастирі або в аптеці. Або, якщо такої можливості немає, замовити у посередників.

Важливо: остерігайтеся підробок, які продаються від імені Свято-Єлисаветинського Лавришевського чоловічого монастиря. Цей монастир продажем чаю та відправкою пошти не займається.

Відгуки про монастирський чай від паразитів

На жаль, очевидно, що більшість відгуків у відкритому доступі носять замовний характер. Відгуки реальних людей — це або питання про чудо-засіб, або враження відразу після купівлі. Знайти детальний реальний відгук з фото і описом свого самопочуття після курсу — складно. Хоча вони є.

Наприклад, користувачка під ніком «Пчола» надала детальний огляд фітокомплекса «Святодар». Препарат отримав від неї найвищу оцінку, вона відмітила такі позитивні зміни як: нормалізація роботи ШКТ, припинення закрепів, покращення сну, ефективність при головних болях та уранішніх набряків, покращення настрою.

Особливо, тішить помітне поліпшення імунітету, зникнення алергічних реакцій на деякі харчові продукти. Багато людей вранці турбує сильна слабкість, швидка стомлюваність впродовж дня, до обіду — і зовсім знесилення.
Після курсу «Святодара» автор відгуку упевнено відмітила: комплекс працює! З’явилося почуття бадьорості, енергії, навіть колір обличчя став яскравішим та здоровішим. Інші переконливі відгуки також, відмічають загальний ефект та дію на самопочуття.

Про позбавлення паразитів у більшості позитивних відгуків пишуть тільки в загальних словах, не згадуючи ні проведену діагностику, ні вид гельмінтів.
Підводячи підсумок, на жаль, судячи з усього, спекулювати на «божественному», посиленому молитвами засобі виявилося занадто зручно. Монастирський чай існує, ефективний, дійсно може прибрати загальні симптоми погіршення здоров’я, викликані у тому числі присутністю гельмінтів в організмі людини.

Деякі трави у складі чаю дійсно мають прямий антипаразитний ефект.
Таким чином, відповісти на питання, монастирський чай від паразитів — це правда чи вигадки, однозначно неможливо. Якщо, ви придбаєте його на випадковому ресурсі, від невідомого виробника, за неадекватною ціною і сподіватиметеся, що він дивовижним чином вилікує вас від симптомів невідомо якого захворювання — то так, це вигадки.

Якісний напій, застосований з чітким розумінням дії усіх компонентів, цілеспрямовано та з урахуванням протипоказань, здатний принести тільки користь.
Відгук Олени Малишевої про монастирський чай проти паразитів.

Top