Цілющі напої

Чай з листя суниці — властивості та застосування

Чай з листя лісової суниці має багато корисних та лікувальних властивостей і його вживання може принести користь нашому здоров’ю і організму не лише під час застуди або грипу. Суничні листи містять багато корисних поживних речовин. Вони не так популярні, як…
Читати далі

Грушевий сік — властивості та застосування

Грушевий сік має багато корисних властивостей і його вживання може принести велику користь організму людини. Мало того, що він допомагає впоратися з високим артеріальним тиском, понизити холестерин, він сприяє підтримці здорової кісткової системи, містить багато калію і є потужним антиоксидантом.

Чай з листя бадану — властивості та застосування

Чай з листя бадану відомий під назвою чигирський, монгольський, алтайський або сибірський чай. Його заварюють з листя рослини, зібраного після зими. Він традиційно заварюється в Монголії та Сибірі і має багато корисних та лікувальних властивостей.

Кремнієва вода — властивості та застосування

Кремнієва вода, а вірніше кременева, є звичайною водою, яка була настояна на камені під назвою кремінь. У такої води є величезна кількість позитивних та лікувальних властивостей, її дуже корисно приймати як ліки і просто для профілактики великої кількості недуг.

Гранатовий сік — найкорисніший напій

Чи знаєте ви, що гранатовий сік має неймовірно позитивну дію на організм людини. Цей червоно-рубіновий сік, який отримують із зерен граната, наповнений неймовірною кількістю корисних речовин, як і сам плід. Науково встановлено, що гранатовий сік запобігає та лікує запалення, знижує…
Читати далі

Чай з ожини — властивості та застосування

З давніх часів ягоди та листя ожини використовувалися з лікувальною метою. Особливою популярністю ця ягода користувалася в Європі і Азії. Ще за часів Римської імперії воїни жували листя ожини, щоб підвищити свою фізичну витривалість.