Народні рецепти для лікування сухого кашлю

Сухий кашель — це кашель, який не супроводжується відходженням мокротиння. Цей симптом дуже нав’язливий, заважає зосередитися і заснути, іноді може навіть призводити до появи блювоти і болю в горлі. Тому позбутися від сухого кашлю всі намагаються якомога швидше, і в цій боротьбі виявляються ефективними народні засоби. Кращі народні засоби від сухого кашлю представлені на сайті.


Мабуть, найпоширенішим способом лікування сухого кашлю, є різні інгаляції. Існує безліч рецептів, але проводити такі процедури краще всього через пару годин після прийому їжі. Дихання має здійснюватися через рот, але якщо вас турбує ще й риніт, то вдихи періодично можна робити через ніс. Не забувайте дотримуватися дистанції, пар має бути досить гарячим, але не палючим слизові оболонки, тому обличчя краще тримати на відстані приблизно 35 см від ємності. Тривалість процедури також має значення. Інгаляція повинна тривати не менше п’яти хвилин, але і не більше п’ятнадцяти хвилин, проте в день можна зробити до трьох інгаляцій.

Народні рецепти для лікування сухого кашлю

Багатьом подобається проводити такі процедури з застосування ефірних масел евкаліпта, сосни, ялиці, чайного дерева або шавлії. В них знаходяться особливі речовини — фітонциди, які надають на віруси і бактерії згубний вплив. Щоб добитися позитивного ефекту, досить додати в гарячу воду 5 крапель масла.

Не менш корисні при сухому кашлі інгаляції з трав’яних відварів. В них теж досить фітонцидів та інших біологічно активних речовин. Особливо корисно дихати відваром ромашки, шавлії, календули і чебрецю.

Відмовитися від таких процедур краще людям з підвищеною кровоточивістю, а також у тому випадку, якщо температура тіла більш 37.7 градусів. Також треба пам’ятати, що іноді сухий кашель — ознака серйозних захворювань, наприклад, бронхіальної астми. Так що якщо цей симптом довгий час не проходить, обов’язково проконсультуйтеся з фахівцем.

 
 
Top