Палений цукор від кашлю — рецепти приготування, користь і шкода

Переваги паленого цукру для лікування кашлю в тому, що його абсолютно неважко готувати. Палений цукор від кашлю — кращі ліки у своєму дусі! Крім того, вони зовсім не осоружні на смак, а зовсім навіть навпаки. Такі ліки запросто можна застосовувати як дорослим, так і дітям.
Переваги паленого цукру для лікування кашлю в тому, що його абсолютно неважко готувати. Давайте розглянемо декілька найпопулярніших рецептів його приготування для лікування кашлю в домашніх умовах.

Рецепт приготування

Рецептів приготування паленого цукру не так вже і багато, проте вони залишаються такими ж ефективними. Вибрати спосіб застосування паленого цукру ви можете самостійно.

  1. Перший і кращий варіант застосування паленого цукру — це льодяники. У вигляді льодяників палений цукор можна запросто давати дітям, а приготувати їх дуже просто. Для цього вам треба узяти місткість з нержавіючої сталі і насипати в неї цукор.
    Поставте місткість на вогонь і помішуйте до тих пір, поки цукор не стане рідким і не набуде карамелевого кольору. Після цього можете виливати його в круглі форми і чекати застигання. Такі льодяники з паленого цукру можна вживати кожного разу, коли починається кашель.
  2. Також ви можете готувати палений цукор в якості карамелевої пасти. Для цього треба поступити таким чином: коли цукор розплавиться і придбає коричневий відтінок, додайте в ємність трохи вершкового масла, щоб суміш не застигала.
    Отриману пасту можна мастити на хліб або їсти ложками.
  3. Ще один спосіб зробити палений цукор, тільки вже у вигляді сиропу, припускає додавання в карамель склянки кип’яченої води разом з соком половини лимона. Рідину треба гарненько розмішати і за бажання додати трохи меду.
    Це зробить сироп смачніше і допоможе швидше позбавитися від кашлю. Цей засіб рекомендується для вживання при вагітності.

За допомогою таких простих і смачних рецептів ви зможете легко позбавитися від нападів кашлю, проте, у цього засобу, як і у багатьох інших, існують позитивні і негативні сторони. Давайте розглянемо їх детальніше.

Палений цукор від кашлю - рецепти приготування, користь і шкода

Користь і шкода

Палений цукор, як і будь-які інші ліки, може як принести користь, так і завдати шкоди. Якщо правильно використати цей засіб, то нічого окрім користі воно не принесе.
Не рекомендується вживати палений цукор у будь-якому вигляді людям, які страждають цукровим діабетом. Також небажаний прийом такого засобу людям, що страждають серйозними захворюваннями шлунково-кишкового тракту. Для дітей прийом паленого цукру теж треба серйозно контролювати, оскільки надмірне захоплення такими ліками може сильно зіпсувати зуби.
Також шкідливість паленого цукру полягає в тому, що глюкоза, що міститься в нім, може завдати сильної шкоди усім внутрішнім органам.
Що стосується користі паленого цукру, то ви зможете помітити її вже через декілька днів, оскільки цей засіб полегшує вихід мокроти і допомагає організму позбавитися від шкідливих бактерій.
У будь-якому випадку, вживаючи палений цукор в розумних кількостях, ви не лише не побачите негативних якостей, але ще і зможете вилікувати кашель простим і смачним способом.

Палений цукор від кашлю - рецепти приготування, користь і шкода

Top