Полоскання горла перекисом водню — дітям, дорослим і вагітним

Полоскання горла — цей найбільш ефективний засіб при різних простудних і вірусних захворюваннях.
Полоскання горла перекисом водню упродовж довгого часу є одним з найефективніших народних засобів. Таке полоскання проводять при ангінах і тонзиліті, бронхітах і фарингітах, а також при звичайній застуді.

Біль в горлі лікувати за допомогою полоскання горла дуже просто. У нашій статті ви дізнаєтеся про те, як робити це за допомогою перекису водню.

Полоскати горло чистим перекисом водню не можна, його необхідно розвести водою. Причому, пропорції для дорослих і для дітей помітно розрізнятимуться.

Розвести розчин перекису водню для полоскання горла можна двома способами:

  • На сто міллілітрів теплої кип’яченої води необхідно узяти столову ложку перекису водню.
    Усе це необхідно розмішати і полоскати горло, доки вода не остигла.
  • Ще один спосіб приготування розчину перекису для полоскання горла не вимагає наявності самого перекису. Замість нього ви можете використати пігулку гідропериту, яку слід розчинити в двохсот міллілітрах теплої кип’яченої води.

Відгуки про полоскання горла перекисом зазвичай позитивні. Якщо ви правильно дотримуєтеся пропорцій, такий народний засіб запросто допоможе вам позбавитися від болю в горлі. Крім того, якщо ви хочете зробити процес полоскання ефективнішим, ви можете додати в отриманий розчин трохи фурациліну, який можна придбати в аптеці.

Полоскати горло перекисом водню можна не більше чотирьох разів на добу, оскільки більша кількість полоскань здатна пересушити горло.

Ще один важливий нюанс: після полоскання горла перекисом водню, необхідно промити гланди і усю порожнину рота яким-небудь трав’яним настоєм. Для цього зазвичай використовуються відвари і настої шавлії, ромашки, мати-й-мачухи, *чебрецю та інших лікарських рослин.
Інтервал між полосканнями горла повинен складати не менше трьох годин! При цьому, для лікування горла у дітей вам слід зробити слабкіший розчин перекису водню. А ще перед цим бажано порадитися з лікарем, щоб виключити погіршення стану.

Полоскання горла перекисом водню - дітям, дорослим і вагітним

Related Post

 
 
Top