Полоскання горла содою – пропорції розчину і спосіб застосування

Хворобливі відчуття в горлі при застуді – не дивовижне явище. Полоскання горла содою – це процес, який, напевно, відомий багатьом, ще з дитинства. За допомогою полоскання горла содою можна позбавитися від кашлю, а також від багатьох інших передвісників застуди.

Проте, попри те, що полоскання горла содою здається простим процесом, тут головне – правильно вибрати пропорції для створення розчину. Крім того, дуже часто в такий розчин додається йод з сіллю, щоб зробити полоскання ефективнішим. У нашій статті ми детально розповімо, як робити полоскання содою в домашніх умовах.

Процес полоскання дихальних шляхів содою хороший тим, що у нього практично немає протипоказань. Полоскати горло таким чином можуть навіть діти. Також не протипоказаний такий захід і при вагітності.

При больових відчуттях в горлі, створити соляний розчин не складе труднощів. А зробити це можна наступним способом:

  • Пропорції для приготування такого засобу – половина великої ложки соди заливається склянкою теплої кип’яченої води.
  • Зробити розчин з содою для дитини можна трохи інакше. Для дітей треба брати пів маленької ложки соди, після чого слід розчинити її в склянці не холодної води.
  • Промивати горло необхідно тільки після їди не менше три раз на день.
  • За часом один сеанс полоскання горла содовим розчином повинен займати не менше чим півхвилини.
  • Приймати їжу і пити можна тільки через півгодини після полоскання горла, інакше ви можете звести нанівець” усі цілющі дії соди.
  • Розчин завжди має бути теплим.
    Ніколи не використайте повторно захололий розчин, оскільки ви ризикуєте тільки посилити ситуацію.
  • Полоскати горло содою можна тільки тоді, коли вона повністю розчиниться в теплій воді.

Полоскання горла содою - пропорції розчину і спосіб застосування
Полоскання горла за допомогою соди допомагає при застуді, кашлі, болях в горлі, а також бронхіті.
Відгуки про цю процедуру завжди тільки найкращі, оскільки вона дійсно допомагає винищити більшість різних мікробів в ротовій порожнині, а також в горлі.

У цієї процедури є протипоказання. Наприклад, на ранніх термінах вагітності не бажано полоскати горло содою, а якщо це необхідно, тоді треба приготувати слабкий содовий розчин. Також не рекомендовано полоскати горло содою людям із захворюванням шлунково-кишкового тракту, на зразок виразки шлунку і гастриту, а також з серцево-судинними захворюваннями.
Наслідуючи наші рекомендації, ви зможете легко і швидко вилікувати хворе горло, позбавитися від сухого і мокрого кашлю, а також підтримати >здоров’я свого організму.

Проте, не забувайте хвертатися до лікаря, щоб він зміг уточнити, чи дійсно ви вилікували хворобу до кінця, щоб надалі не було рецидивів. Зробити розчин з соди для полоскання допоможе наше відео.

Полоскання горла содою - пропорції розчину і спосіб застосування

Відео матеріали

Top