Шрот розторопші користь і шкода

При тривалому курсі лікарських препаратів, або при постійному прийомі лікарських засобів (при хронічних захворюваннях) — потрібен захист для печінки. Переобтяженому ліками організму — зайва пігулка, що містить хімічно активну речовину не потрібна. На допомогу приходить чарівна трава — росторопша плямиста. Більше 300 активних речовин, містять плоди росторопші, що мають вражаюче широкий спектр дії на увесь організм.

Росторопша — сильний холеретик, тобто стимулює вироблення жовчі і покращує її відтік. Шрот росторопші користь і шкода — ці показники, розглядаються вже давно. Очевидно, що шрот і інші форми росторопші благотворно впливають на клітини печінки. Шкода, яка може принести шрот росторопші — це тільки алергічна реакція, людям з індивідуальною непереносимістю. Шрот захищає клітини печінки від токсичної дії (антиоксидантна дія) багатьох речовин.
Багато повсякденних скарг і погіршення здоров’я пов’язані зі збоєм роботи печінки, включаючи проблеми з шкірою, дратівливість, розлади шлунку і кишечника, зниження імунітету. Прийом препаратів з росторопшею нормалізує стілець при запорах (навіть хронічних) і діареї, покращує стан шкіри і ефективно знімає різні алергічні прояви. Застосовується для комплексного лікування ожиріння, діабету, гіпертонії і захворювань суглобів.
При збільшенні вироблення жовчі і поліпшенні її складу значно покращується травлення і обмін речовин. При поліпшенні обміну речовин, відбувається відновлення усього організму. Печінка ефективно знешкоджує токсини, і самопочуття значно покращується. Для ослаблених хворих — росторопша допоможе відновити сили і імунітет.
Користь і шкоду шроту росторопші можна відчути тільки після повного курсу лікування (не менше місяця), робота печінки значно покращується і людина відчуває легкість і комфорт в усіх органах травлення.

Шрот росторопші для профілактики

Для профілактичних цілей можна проводити курс лікування шротом росторопші 2 рази в рік. Шрот росторопші можна ефективно використати для профілактики багатьох захворювань :

  • Гепатит, цироз печінки, гепатоз — за рахунок відновлення функцій, гепатоцитів — клітин печінки;
  • Панкреатит хронічний і гострий — за рахунок поліпшення властивостей жовчі;
  • Гастрит, рефлюксэзофагіт — за рахунок поліпшення переварювання їжі і нормалізації кислотності шлункового вмісту;
  • Алергічні захворювання (екзема, дерматит, псоріаз) — за рахунок поліпшення роботи гепатоцитів печінки і посиленому виведенню токсинів і алергенів;
  • Допоміжна терапія захворювань нервової і судинної системи. Науково доведено, що повноцінна робота печінки у декілька разів знижує вірогідність виникнення депресивного синдрому і допомагає боротися із стресами;
  • Для підняття імунітету. Нормальна робіта імунної системи можлива тільки при хорошій роботі усіх органів.

Шрот розторопші користь і шкода

Побічні ефекти шроту расторопши

Мінус шроту в тому, що це подрібнена до порошку плодова маса, вона не розчиняється у воді і відповідно недостатньо добре засвоюється. Вона багата жиророзчинними вітамінами А, Д, Е, що покращує всмоктування препарату і заповнення дефіциту цих вітамін, але тільки при прийомі жирної їжі (що не дуже добре для печінки). Шрот росторопші добре переноситься навіть при тривалому (курсовому) застосуванні і практично не викликає серйозних, вимагаючих відміни препарату, побічних ефектів.
Основні прояви побічної дії росторопші — рідке випорожнення, рідко алергічні реакції. Шрот і інші лікарські засоби, що містять екстракт росторопші, доступні за ціною і високі за якістю. Незалежно від форми випуску, екстракт росторопші є цінним помічником для печінки.

 
 
Top