Сік алое від нежиті — лікування у дітей і дорослих в домашніх умовах

Сік алое від нежиті — відмінне рішення для тих, кому набридли неефективні аерозолі і краплі. Сік алое дуже легко дістати, а ще він досить-таки ефективний. Плюс до всього — його можна застосовувати не лише для лікування нежиті, але ще і для профілактики різних простудних захворювань. Також сік алое можна використати і для лікування нежиті у дітей і вагітних жінок.

Використання соку алое для лікування нежиті має тільки найкращі відгуки. Ми пропонуємо вам навчитися правильно готувати сік алое для того, щоб лікувати нежить:

  • Насамперед вам треба запам’ятати, що для приготування соку необхідно використати рослину, якій три і більше років. Молоде алое не настільки ефективно може допомогти в лікуванні нежиті.
  • Для приготування соку алое треба зірвати нижні листи рослини.
  • Після цього слід загорнути їх в темний папір і положити в холодильник, не менше ніж на 12 годин.
  • Далі можете вичавлювати сік з рослин, після чого необхідно буде довести його до кімнатної температури.
  • Крапати треба три рази в день по три краплі в кожну ніздрю.

Такий засіб від нежиті чудово підходить для дітей, оскільки не викликає неприємних відчуттів при закапуванні, а також не викликає гіркоти в горлі.
Але вам слід знати, що сік алое треба розбавити перед тим, як крапати в ніс дитині. Для цього існує три оптимальні варіанти:

  • Дітям у віці менше року слід розбавляти сік алое кип’яченою водою кімнатної температури в пропорції 1: 4.
  • Щоб посилити ефект дії соку можна змішати теплий мед в рідкому стані з кип’яченою водою і, безпосередньо, соком алое. Довести суміш до однорідної маси, після чого можна крапати її в ніс.
  • Також ви можете закип’ятити маслинову олію, дати їй остигнути, після чого змішати з соком в пропорції 2:1. Цю суміш необхідно закапувати тоді, коли вона ще тепла.

Не забувайте, що краще не робити сік алое «на майбутнє», оскільки корисні речовини з нього дуже швидко випаровуються, і наступного дня цей засіб вже не допоможе від нежиті. Краще всього готувати краплі з соку алое на один, максимум двічі.

Також, застосовуючи сік алое для лікування нежиті у дітей, вам слід звертати увагу на стан своєї дитини. Якщо ви побачите нехарактерні почервоніння або якщо з’явиться свербіж і печія, необхідно відразу ж припинити лікування і звернутися до лікаря. Дуже важливо переконатися, що не у вас, ні у вашої дитини немає алергії на сік алое.
Уміючи правильно застосовувати і готувати сік алое в домашніх умовах, ви зможете допомогти позбавитися від нежиті навіть грудничку.
Тільки не забувайте стежити за станом дитини. Детальніше про використання соку алое у відео.

Сік алое від нежиті - лікування у дітей і дорослих в домашніх умовах

Відео матеріали

 
 
Top