Як лікувати подагру народними засобами

Подагра мучить людство багато століть і завжди була хворобою багатих, так як це порушення водно-сольового обміну викликається, насамперед, надмірним харчуванням і вживанням великої кількості вина, причому хорошого. Це захворювання дуже болісне. Відкладення солей сечової кислоти у суглобі викликає велике зростання лейкоцитів, набрякання і почервоніння суглоба. У гіршому варіанті можливе руйнування суглоба. Важкий розвиток подагри може зачепити і нирки, викликавши відкладення в них каменів сечової кислоти, так званих уратів.


Як самостійно лікувати подагру народними засобами відомо багато століть. Всі методи народної медицини спрямовані на зняття больового синдрому і запалення суглоба. Сучасні досягнення офіційної медицини мають на меті те ж саме і особливими успіхами в лікуванні подагри не вражають.

Як лікувати подагру народними засобами

Головна умова лікування подагри народними засобами – це зміна раціону харчування. Потрібно зменшити споживання тваринних жирів, жирного м’яса і риби, але насамперед копченостей. Дієтологи дозволяють при подагрі 300 грам відвареного пісного м’яса в тиждень і жодних ковбас.

Бажано зовсім припинити вживання алкоголю, в тому числі і високоякісного, або ж, у крайньому разі, різко скоротити вживану кількість. Необхідно відмовитися від всього смачного – шоколаду, какао і різко скоротити кількість випитого кави і чаю.

При лікуванні подагри необхідно повністю відмовитися від алкоголю
При лікуванні подагри необхідно повністю відмовитися від алкоголю

Що ж можна? У великих кількостях різноманітні овочі, борошняні вироби, бобові та фрукти. Корисні при подагрі помідори, свіжі і перероблені, і цитрусові.

Вкрай необхідно зміна динамічного навантаження у повсякденному житті. Потрібно обов’язково перейти на щоденні прогулянки, та поступово збільшувати їх відстань, і треба поступово навантажувати організм фізичними вправами, придатними для конкретного віку.

Лікування подагри народна медицина пропонує самими різними способами. Є цікаве застосування активованого вугілля, який продається в аптеках. Необхідно 2 пластинки таблеток розмолоти в кавомолці, додати столову ложку насіння льону, які теж продаються в аптеках, додати води до утворення кашки і зробити нічний компрес з поліетиленом і теплою тканиною. Біль знімається після 2-х процедур, але для зняття запалення потрібно терпляче, багаторазове застосування.

Народна медицина пропонує застосування звичайної цибулі для зняття больового синдрому. Потрібно три середні цибулини, не очищаючи від шкірки, залити одним літром води і варити до повного їх розварювання. Відвар зцідити та вживати  по 125 грамів три рази на день до вживання їжі два тижні.

Лікування подагри ріпчастою цибулею - дуже ефективний і перевірений спосіб
Лікування подагри ріпчастою цибулею – дуже ефективний і перевірений спосіб

Допомагають не тільки зняти біль, але і зменшити сольові шишки, содові ванночки з йодом. У трьохлітровому тазику гарячої води треба розчинити 2 столові ложки соди і додати близько десяти крапель звичайного йоду. Парити хворий суглоб потрібно в помірно-гарячому розчині і укутати хворий суглоб. Тривале застосування таких ванночок вже після зняття болю зменшує розмір подагричної шишки.

Народна медицина пропонує незвичайний, але дієвий рецепт зняття больового синдрому суглобів ноги при подагрі зовнішнім способом. Потрібно отримати філе від двох кілограмів будь-якої риби, найдешевшої ще краще, більше шматочків виходить. Шматочки риби треба розподілити по 10-и поліетиленових пакетах і покласти в морозильник. Щовечора один пакет потрібно розморозити, надіти на ногу разом з рибою, одягнути теплі шкарпетки і лягти спати. Вранці ногу вимити, а використану рибу викинути. Через 10 ночей біль іде надовго.

Ось такими нехитрими прийомами можна лікувати подагру народними засобами.

Рекомендуємо Вашій увазі корисне відео про лікування подагри:

Top