Як лікувати простатит

Простатит відноситься до інфекційних захворювань, викликаних патогенними бактеріями. Його основними ознаками є порушення потенції, хворобливе, іноді частіше звичайного сечовипускання, біль в низу живота або промежині, неприємні відчуття після статевого акту. Тому його лікування можливо при використанні антибактеріальних препаратів у поєднанні з урахуванням індивідуальних особливостей пацієнта.


Процес цей тривалий, вимагає повної довіри пацієнта до лікаря. Крім того, пацієнт повинен бути готовий витримати деякі обмеження і побороти шкідливі звички.

Як лікувати простатит

Якщо простатит перейшов у хронічну стадію, то можливі періоди ремісії, під час яких складається враження, що хвороба переможена, але надалі їх можуть змінити періоди загострення.

Для лікування простатиту використовуються не тільки антибіотики, але і фізіотерапевтичні процедури.

Для лікування простатиту

Одна з таких процедур — водні ванни з додаванням додаткових засобів, у якості яких можуть виступати трав’яні настої, лікувальні грязі та лікувальні препарати.

В цілому фізіотерапевтичне лікування при простатиті спрямована на посилення впливу антибактеріального лікування.

Зокрема, для цих цілей необхідно посилити кровообіг в органах малого тазу. Цього можна досягти шляхом використання ультразвукових хвиль, лазерного впливу або за рахунок підвищення температури в прямій кишці.

При неможливості проведення фізіотерапії лікар може призначити мікроклізми з лікарськими препаратами, розведеними теплою водою.

Тепло застосовується для лікування простатиту в якості фізіотерапії.

Тепло застосовується для лікування простатиту

Причому тепло може використовуватися як при безпосередньому контакті з шкірою пацієнта (використання грілок, лікувальної грязі, парафіну, озокериту), так і шляхом проникнення всередину в результаті впливу світловим променем, електричним або електромагнітним полем.

Хворим на простатит призначають не тільки загальну, але і місцеву терапію.

Для профілактики і лікування простатиту особливе значення має те, наскільки здоровий спосіб життя ви ведете.

Якщо людина займається спортом, дотримується режиму дня, правильно харчується, не зловживає сидінням за комп’ютером, у неї набагато більше шансів або взагалі не дізнатися про це захворювання, або як можна швидше про нього забути.

Простатит відноситься до тих захворювань, які можуть виникнути повторно при збереженні певних чинників.

 
 
Top