Поради

Лікувальні властивості перекису водню

Лікувальні властивості перекису водню

Перекис водню — це м’який антисептик, яким зазвичай обробляють дрібні порізи і подряпини для відвертання зараження. Засіб також застосовується при полосканні роздратованої порожнини рота і очищенні забитих сіркою вух.

Навіщо кальцій потрібний організму

Кальцій потрібний для сильних, здорових кісток. Це перше, що спадає на думку, коли згадується про роль кальцію в організмі людини. Проте це не єдине призначення цього мінералу, який повинен завжди підтримуватися на оптимальному рівні. Він тісно пов’язаний з вітаміном D….
Читати далі

Волошковий мед — властивості та застосування

Волошковий мед відноситься до одних з рідкісних і цінних сортів полифлерного меду. Вся річ у тім, що зустріти поле, засіяне тільки волошками, велика рідкість. Збирається цей мед під час цвітіння волошок і, в основному, з волошки синьої або польової. Волошки…
Читати далі

Як правильно спринцюватися? – грушею, для планування вагітності і при молочниці

Як і чим можна спринцюватися в домашніх умовах правильно розповість наша стаття. Щоб відповісти на питання: «Як правильно спринцюватися в домашніх умовах»? — слід уточнити, що ж таке спринцювання. Спринцювання — це процес, при кому в піхву вводяться різні рідини з…
Читати далі

Як робити інгаляцію? — правильно в домашніх умовах дітям і дорослим

Правильно робити інгаляції в домашніх умовах треба за допомогою небулайзера. Робити інгаляції в домашніх умовах дуже просто. Для цього вам потрібні тільки деякі >продукти і олії для інгаляцій. Сам же процес не є складним.

Як ставити гірчичники? — правильно при застуді та інших захворюваннях

Питання про те, як правильно ставити гірчичники, напевно хоч би раз цікавило будь-яку людину. Насправді проробляти таку процедуру зовсім не складно. Головне — знати основні правила, завдяки яким дія гірчичників буде найбільш ефективною.